Wybierz miasto Wybierz termin Liczba osób

Obiekty

Wybierz liczbę pokoi

Wybierz cenę

Przedział cenowy (za apartament)

Cechy obiektu

Cechy obiektu

Ustka

Zależy Ci na wypoczynku w nadmorskiej miejscowości, który nie będzie ograniczał się wyłącznie do leżenia na plaży? Szukasz miejsca z ciekawą historią, pięknymi plażami i interesującymi zabytkami, w którym wynajmiesz piękne pokoje nad morzem? Wystarczy wybrać dogodny apartament w Ustce, aby rozpocząć pasjonujące i niezapomniane wakacje.

Ustka to miasto turystyczne położone u ujścia rzeki Słupi. Dawniej było osadą słynącą z rybołówstwa (o czym przypominają liczne zabytkowe budynki, takie jak chaty i osiedla rybackie), dziś to głównie kurort z licznymi trasami spacerowymi, punktami gastronomicznymi i piękną plażą. W mieście znajduje się również port będący ważnym przystankiem na licznych morskich szlakach komunikacyjnych.

Apartamenty Ustka – wybierz idealny nocleg nad morzem

W Ustce noclegi zadowolą każdego przyjezdnego. W całym mieście można znaleźć wygodne apartamenty, z których z łatwością dostaniesz się na plażę i do licznych atrakcji turystycznych – wszystkie z nich są położone nie dalej niż 1,3 km od plaży i blisko centrum miasta. Wszystkie apartamenty w Ustce można zaliczyć do atrakcyjnych cenowo. Obiekty oferują szereg udogodnień, np. bliskość sklepów i bankomatów, atrakcyjną lokalizację na starym mieście, sprzęt RTV, akcesoria dla dzieci, a nawet… basen i zabiegi zdrowotne lub upiększające.

Jeśli zależy Ci na spędzeniu urlopu w jeszcze bardziej niestandardowym miejscu na polskim wybrzeżu, wybierz zaciszne apartamenty w Stegnie lub apartamenty w Sztutowie.

Atrakcje i apartamenty w Ustce – co zobaczyć nad polskim morzem?

Tym, co zachęca podróżnych do odwiedzenia Ustki, jest jej niepowtarzalna zabudowa, na którą wpłynęły kolejne etapy historii miasta. W najstarszej części Ustki nadal zachował się średniowieczny układ wiejskich uliczek – chroniony przez konserwatora, a od 2005 r. sukcesywnie odrestaurowywany. Na uwagę zasługują oryginalne chaty szachulcowe przypominające o czasach, kiedy Ustka była jeszcze tylko kaszubską osadą rybacką.

Kolejny fragment Ustki, świadczący o świetności miasta, to dawny Zaułek Kapitański (obecny skwer im. Jana Pawła II). Swoją nazwę zawdzięczał otaczającym go przepięknym kamienicom (nadal świetnie zachowanym), w których rezydowali najzamożniejsi mieszkańcy Ustki. Dziś na środku placu znajduje się koło młyńskie, będące pozostałością po młynie, który jeszcze na początku XX w. stał nieopodal miejskiej promenady.

Apartament Ustka – wypoczynek nad morzem

Promenada nadmorska w Ustce powstała w 1875 r. pod wpływem nacisków odwiedzających miasto gości, którym brakowało atrakcyjnych terenów spacerowych. Promenada rozciąga się na ponad kilometr wzdłuż brzegu na jednej z przymorskich wydm. Obecnie na trasie można wsti)ąpić do wielu punktów gastronomicznych, serwujących świeże ryby i lody domowej roboty, oraz kawiarenek, które jeszcze bardziej uprzyjemniają nadmorskie spacery.

Ustka od wieków przyciągała również licznych kuracjuszy chcących uleczyć kąpielami w zimnej morskiej wodzie różne dolegliwości, m.in. reumatyzm, astmę, a nawet choroby nerwowe. W związku z tym od 1912 r. w mieście zaczęły działać ośrodki sanatoryjne oferujące przyjezdnym różne zabiegi lecznicze. Po słynnym uzdrowisku pozostał zabytkowy budynek – Łazienki Usteckie.

Oprócz zachwycających zabytków Ustka oferuje również masę atrakcji miłośnikom sportów wodnych. Amatorzy nurkowania powinni wybrać się do nadmorskiego Centrum Nurkowego Ustka, gdzie mogą ćwiczyć swoje umiejętności. Profesjonalni instruktorzy będą towarzyszyć w podwodnych wyprawach zarówno doświadczonym nurkom, jak i tym, którzy dopiero zaczynają przygodę z tym sportem.

Apartamenty Ustka – przyjedź na weekend lub na dłużej.

Bez względu na to, czy wolisz spacery nad brzegiem morza, wypoczynek nad jeziorem, wyprawy w góry, czy może emocjonujące weekendy w tętniącym życiem mieście – apartamenty Sun & Snow zapewnią Ci wszystkie udogodnienia, których oczekujesz w trakcie krótkich lub dłuższych wakacji. Atrakcyjna lokalizacja, wygodne pokoje, niezależność i prywatność – to wspólne cechy obiektów noclegowych rozsianych po całej Polsce. Niezależnie od celu Twojej wyprawy możesz liczyć na niezmiennie wysoką jakość usług i pobyt w nowoczesnych apartamentach.