Wybierz miasto Wybierz termin Liczba osób

Obiekty

Wybierz liczbę pokoi

Wybierz cenę

Przedział cenowy (za apartament)

Cechy obiektu

Cechy obiektu

Rewal

Wydaje Ci się, że zwiedziłeś już wszystkie nadmorskie miejscowości w Polsce i znasz je jak własną kieszeń? Istnieje duża szansa, że nie byłeś jeszcze w Rewalu! To małe, magiczne miejsce ze zdwojoną siłą ożywa w sezonie wakacyjnym. Zarezerwuj nocleg nad morzem w miejscowości Rewal i poznaj jej niezwykły urok. Apartamenty Rewal czekają!

Rewal to wieś o morskich walorach turystycznych, położona na Pomorzu Zachodnim, w północnej części powiatu gryfickiego. Ma tylko około tysiąca mieszkańców i zaledwie kilka kilometrów długości, a mimo to przyciąga turystów, którzy chętnie decydują się na noclegi Rewal. Wszystko za sprawą jednej z pięciu najbardziej urokliwych plaż w Polsce.

Noclegi Rewal – odpocznij z dala od miasta

Jeśli chcesz odpocząć od życia w dużym mieście i w czasie urlopu beztrosko cieszyć się morzem i plażą, zadbaj o wygodne zakwaterowanie w apartamentach nad morzem. To bardzo ważny aspekt wycieczki, który pozwoli Ci jeszcze lepiej się zrelaksować i korzystać z walorów miejscowości.

W ofercie Sun & Snow znajdziesz apartamenty nad morzem, które z pewnością sprostają temu wymaganiu! Warto wspomnieć, że ze względu na to, że miejscowość jest niewielką wsią, wszystkie noclegi Rewala znajdują się blisko plaży, która jest jego główną atrakcją. Dodatkowo pomimo turystycznego charakteru tego miejsca wybrzeże nie jest zatłoczone tak, jak w większych nadmorskich miejscowościach.

Apartamenty Rewal – jakie atrakcje zwiedzisz w okolicy?

Rewal to miejscowość o dużych walorach krajobrazowych, dlatego idealnie nadaje się do tego, aby zarezerwować tu nocleg nad morzem i odpocząć na łonie natury. W centrum wsi znajdziesz urokliwą Alejkę Róż i Zakochanych, gdzie możesz spędzić czas na świeżym powietrzu, w otoczeniu nadmorskiej bryzy i aromatu 148 gatunków kwiatów.

Jeśli jednak znudzi Ci się obcowanie z naturą, nic nie stoi na przeszkodzie, aby wybrać się do pobliskich miejscowości po innego rodzaju atrakcje turystyczne. Co zatem warto zwiedzić w okolicach Rewala?

- Niechorze – z latarnią morską, muzeum rybołówstwa i motylarnią.

- Wolin – a w nim Centrum Słowian i Wikingów, punkt widokowy, rezerwat archeologiczny na Wzgórzu Wisielców.

- Trzebiatów – zabytkowe miasto, w którym możesz zapisać się na spływ kajakowy.

- Pustkowo – z repliką krzyża z Giewontu i pięknym parkiem.

- Trzęsacz – a w nim ruiny kościoła, muzeum, punkt widokowy (dotrzesz tutaj nawet spacerem!).

- Międzyzdroje – tu zobaczysz Promenadę Gwiazd, Woliński Park Narodowy i planetarium.

- Gryfice – zabytkowe miasto ze średniowiecznymi elementami zabudowy.

W samym Rewalu znajdują się natomiast atrakcje dla najmłodszych: Park Wieloryba z wielkimi figurami stworzeń morskich oraz Bajkowa Chata, gdzie dzieci mogą spotkać fantastyczne postacie i wysłuchać historie z bajek.

W tej małej miejscowości znajdziesz także stację Nadmorskiej Kolejki Wąskotorowej, kursującej na trasie z Gryfina do Pogorzelic. Warto wybrać się na wycieczkę kolejką, aby odwiedzić wspomniane wyżej nadmorskie miejscowości, ale także dla samego przejazdu, który w dzisiejszym zmotoryzowanym i zautomatyzowanym świecie jest nie lada atrakcją!

Apartamenty Rewal – nocleg nad morzem na każdą kieszeń

Za nocleg nad morzem w największych miejscowościach często trzeba sporo zapłacić… Jeśli chcesz mieszkać w dobrym standardzie, a jednocześnie zaoszczędzić, bardzo dobrym pomysłem będą właśnie apartamenty Rewal. Nowoczesne, przestronne obiekty gwarantują prywatność i swobodę, a ich lokalizacja w bliskim sąsiedztwie morza stwarza dogodne warunki zarówno do aktywnego wypoczynku, jak i lenistwa na plaży.

W ofercie Sun & Snow znajdziesz także wiele ofert noclegu nad morzem w innych miejscowościach. Dlatego jeśli odpoczynek na plaży i pobliskie atrakcje oraz apartamenty w Rewalu są Ci już znane, sprawdź także inne oferty, na przykład apartamenty w Świnoujściu, mieście portowym o walorach uzdrowiskowych.