Stegna
Apartamenty

Stegna i jej okolice to wciąż ta bardziej niedoceniana część polskiego wybrzeża. Dzięki temu kusi jednak nieznanym. Jeśli chcesz przeżyć przygodę w lunaparku, zobaczyć urokliwy drewniany kościół i przespacerować się wzdłuż wyjątkowego bulwaru, to nocleg w Stegnie jest obowiązkowym punktem urlopowego programu.

Żuławy Wiślane, kraina deltowa, obniżony teren wyraźnie wytyczony przez krawędzie wysoczyzn morenowych – obszar, na którym jest położona Stegna, z całą pewnością ma niepowtarzalny charakter. Wyróżnia go nie tylko rzeźba geograficzna i żyzne gleby, lecz także ciekawa architektura i wydarzenia kulturalne. Atrakcyjne położenie i specyficzny mikroklimat sprzyjający bujnemu rozwojowi nadbałtyckiej flory to również czynniki, które powinny przyciągnąć Twoją uwagę. Stegna to także bursztyny, ale – jak wiadomo – najpiękniejsze okazy pojawiają się o świcie.

Stegna oferuje dwa typy dogodnej lokalizacji, a wybór między nimi zależy oczywiście od tego, jaki rodzaj odpoczynku preferujesz.

Stegna – apartamenty w mieście

Jeśli Stegna to jeden z przystanków na wyznaczonej przez Ciebie trasie, zdecyduj się na nocleg w apartamencie w mieście. Wbrew pozorom jest to bardzo spokojna część Stegny, oferująca dodatkowo doskonałą komunikację z okolicznymi miastami.

Dla każdego podróżującego atrakcją będzie znajdujący się w pobliżu kryty basen. Wody Morza Bałtyckiego potrafią zmrozić, dlatego takie miejsce w sąsiedztwie to bardzo korzystna opcja dla tych, którzy chętnie zanurzyliby się w nieco cieplejszej wodzie.

W Stegnie znajdziesz apartamenty zarówno dla mniejszej, jak i większej grupy osób. Nie musisz się więc obawiać, że Ty i Twoi przyjaciele lub rodzina będziecie musieli się rozdzielić! Wyposażony aneks kuchenny i przestronna łazienka również należą do standardu. Smaczku dodaje oczywiście elegancka aranżacja każdego z dostępnych w Stegnie apartamentów.

Stegna – apartamenty nad morzem

Drugim pomysłem na dogodną lokalizację apartamentu w Stegnie są oczywiście tereny przy plaży, położone na Mierzei Wiślanej. Otoczenie sosnowego lasu i niewielka odległość od plaży kuszą ciszą, spokojem oraz naturalnym klimatem.

Wynajęcie na nocleg apartamentu w głębi Stegny, niedaleko plaży jest doskonałym pomysłem m.in. dla rodzin z dziećmi. Na terenie obiektów tego typu często znajdują się także sklepy oraz bary grillowe, dzięki czemu wszystko – łącznie z morzem – masz na wyciągnięcie ręki.

Zrezygnowanie z sąsiedztwa centrum miasta wiąże się z wieloma korzyściami, przede wszystkim z odpoczynkiem od zgiełku i tłumu. Czy nie jest to kusząca perspektywa relaksu?

Atrakcje turystyczne w Stegnie

Mierzeja Wiślana to przede wszystkim piaszczyste plaże bogate w bursztyn. Przeżycie momentu, w którym morze wyrzuca bursztyn na plażę, to niezapomniane wspomnienie. Wymaga to niestety gorszej, wietrznej i sztormowej pogody, która uniemożliwia plażowanie samo w sobie, ale warto zanocować w swoim apartamencie (najlepiej blisko plaży, by móc dłużej pospać).

Stegna to także drewniane domy z połowy XIX wieku, np. kościół p.w. Najświętszego Serca Pana Jezusa. Ma on charakterystyczną dla Pomorza budowę ryglową, a w sezonie letnim odbywają się tam mistrzowskie koncerty organowe.

Stegna to także bulwar – o wdzięcznej nazwie Radiowej Jedynki – ciągnący się między przejściami na plażę. Na bulwarze znajdują się dwie oryginalne ławeczki związane z popularnymi audycjami Pierwszego Programu Polskiego Radia: „Lata z Radiem” oraz „Sygnałów Dnia”!

Nie bez znaczenia jest także żuławska kolej dojazdowa, którą wrócono do użytku w 2003 roku. Od tego momentu mieszkańcy i turyści znów mogą się zachwycać panoramą Żuław oraz Bałtyku widzianą zza okien kolejki.

Apartamenty w Stegnie – poznaj klimat delty Wisły

Szukasz apartamentu do wynajęcia nad morzem? Chcesz poczuć, jak to jest być przez kilka dni w Stegnie i cieszyć się klimatem Żuław Wiślanych? Wystarczy się dobrze rozejrzeć, by móc odpocząć na piaszczystych plażach, podziwiać piękno architektonicznych perełek i przejechać się zabytkową kolejką – tego nie możesz przegapić. Zwłaszcza że noclegi w apartamentach w Stegnie to gwarancja udanego wypoczynku, który łatwo połączysz z aktywnymi rozrywkami!

Dostępne obiekty

rabat 30% na Majówkę przy rezerwacji online
  • Piękny apartament Stegna
  • Piękny apartament Stegna
  • Piękny apartament Stegna
  • Piękny apartament Stegna
cena za noc od
130  zł
Plac zabaw - niedostępny Restauracja - niedostępna Winda - niedostępna SPA - niedostępne Basen - niedostępny Siłownia - niedostępna
  • Piękny apartament Stegna
  • Piękny apartament Stegna
  • Piękny apartament Stegna
  • Piękny apartament Stegna
  • Piękny apartament Stegna
  • Piękny apartament Stegna
cena za noc od
150  zł
Plac zabaw - dostępny Restauracja - niedostępna Winda - niedostępna SPA - niedostępne Basen - niedostępny Siłownia - niedostępna