Wybierz miasto Wybierz termin Liczba osób

Obiekty

Wybierz liczbę pokoi

Wybierz cenę

Przedział cenowy (za apartament)

Cechy obiektu

Cechy obiektu

Sztutowo

Sztutowo to piękne plaże, długie wybrzeże i niewielki fragment lądu o bujnej roślinności. Wyjazd do tej niewielkiej, malowniczej miejscowości pozwoli Ci się zrelaksować w pobliżu morza, ale z dala od zgiełku miasta. Znajdź wymarzony apartament w Sztutowie i pozwól sobie na chwilę spokoju wśród szumu fal i dźwięków natury.

Nadmorskie plaże zmieniają się w zależności od pory roku. Latem plaże w Sztutowie są znacznie częściej odwiedzane przez turystów i przepełnione gwarem ich rozmów. W chłodniejsze miesiące jest tu mniej osób, dzięki czemu można spokojnie spacerować wzdłuż wybrzeża i w okolicznych lasach. Sztutowo jest położone na obszarze Żuław Wiślanych, dzięki czemu ma dostęp zarówno do otwartego morza, jak i do Zalewu Wiślanego, po którym można pływać łódką.

Apartamenty w Sztutowie – wygoda blisko natury

Jeśli odwiedzasz niewielką miejscowość, nie musisz rezygnować z wielkomiejskich wygód. Apartamenty w Sztutowie oferują komfortowe miejsce noclegowe bez względu na to, jak długi będzie Twój pobyt, oraz ile osób ze sobą zabierasz. Nie musisz martwić się także pogodą, która nad morzem nie zawsze dopisuje, bo do dyspozycji masz zamkniętą przestrzeń, w której także miło spędzisz czas.

Zdecyduj się na pobyt w obiekcie Mierzeja Park, w którym mieszczą się nowoczesne i przestronne apartamenty z widokiem na pobliski park krajobrazowy Mierzeja Wiślana, za którym rozpościera się Morze Bałtyckie. Odległość od plaży wynosi około 2 km, ale trasa prowadzi przez piękne zielone tereny. Obiekt jest też przyjazny zwierzętom, dlatego na nadmorskie spacery możesz zabrać swojego czworonoga.

Drugą z atrakcyjnych lokalizacji jest Lazurowy Dwór – apartamentowiec oferujący wiele udogodnień. Na terenie obiektu znajduje się grill z altanką, dzięki czemu wspólne wieczory mogą być jeszcze przyjemniejsze. Od maja do września można tam skorzystać z podgrzewanego odkrytego basenu. Dodatkowo dzieci aktywnie spędzą czas na placu zabaw. Na dorosłych w chłodniejsze dni czeka natomiast minispa z sauną i jacuzzi. Odległość apartamentów od plaży wynosi ok. 1,8 km, ale goście apartamentowca mogą korzystać z meleksów, które w sezonie kursują kilka razy dziennie.

Apartament Sztutowo – wycieczki w głąb natury

Łatwo docenić urok tej malowniczej miejscowości, który Sztutowo zawdzięcza przede wszystkim naturze. Jeśli decydujesz się na wyjazd w ten region Polski, koniecznie odwiedź Park Krajobrazowy Mierzeja Wiślana. Zobacz także Rezerwat Mewia Łacha, który jest bardzo atrakcyjnym miejscem ze względu na swoje walory przyrodnicze. Teren jest zamieszkiwany m.in. przez foki i bobry oraz stanowi miejsce lęgowe dla wielu gatunków ptaków.

Miejscem, które warto zwiedzić w Sztutowie, jest także Muzeum Stutthof, znajdujące się na skraju parku krajobrazowego. Wizyta w nim będzie cenną lekcją historii. Muzeum zgromadziło bogate archiwa poobozowe, które opisują działalność dawnego obozu koncentracyjnego i przybliżają losy ludzi, którzy do niego trafili.

W Sztutowie znajduje się także kościół parafialny pw. św. Wojciecha wybudowany pod koniec XIX w. Ciekawa jest zwłaszcza architektura tego budynku. Początkowo wzniesiono go w stylu nowogotyckim jako kościół baptystyczny, ale w połowie XX w. został rozbudowany i zmieniony w świątynię katolicką.

Apartamenty w Sztutowie – miejsce, gdzie czas płynie wolniej

Bez względu na to, czy wybierasz się nad morze, czy w góry, zauważysz, że krajobraz wpływa bezpośrednio na daną miejscowość. Przyroda oddziałuje też korzystnie na nasze samopoczucie, dlatego tak chętnie wyruszamy w miejsca, gdzie czas traci znaczenie, by cieszyć się niczym nieograniczoną przestrzenią i pięknem natury.

Jeśli marzysz o spokojnym i relaksującym urlopie, wyrusz w Polskę i odkryj wiele przepięknych miejsc, w których główną rolę odgrywa natura. Dopełnieniem wypoczynku będzie wybór apartamentu, który sprosta wszystkim Twoim wymaganiom. Na stronie Sun & Snow znajdziesz odpowiedni apartament – ich malownicza lokalizacja zachęci Cię do wielu długich wędrówek. Uwiecznieniem każdej z pokonanych tras powinien stać się komfortowy wypoczynek, który pozwoli Ci się zregenerować.