+48 22 450 26 26
SZUKAJ
Filtry
Wybrane miasto z apartamentami: Kołobrzeg

Kołobrzeg
Apartamenty


  • Filtry
Kołobrzeg

Kołobrzeg to miasto tętniące życiem. Świetnie będą się w nim czuć zarówno turyści, którzy mają ochotę na aktywny wypoczynek, jak i ci, którzy poszukują relaksu. Zabytki, kąpieliska, porty, szlaki turystyczne – jeśli rezerwujesz apartamenty w Kołobrzegu z pewnością nie będziesz narzekać na brak atrakcji.

 

Kołobrzeg to jedno z najpopularniejszych polskich uzdrowisk. W mieście znajdują się źródła solanki, wody mineralnej oraz złoża borowiny. Tłumy zjawiają się tu jednak nie tylko ze względów zdrowotnych. Miejscowość jest położna u ujścia rzeki Parsęty. Turyści mogą korzystać aż z trzech miejskich kąpielisk oraz odwiedzać liczne porty. W sezonie często odbywają się tu parady statków. Doskonała infrastruktura jest też odpowiednia dla właścicieli jachtów.

Apartamenty Kołobrzeg – noclegi nad morzem

Jedną z głównych gałęzi gospodarki miasta jest turystyka. Dzięki temu przyjezdni mogą korzystać ze znakomitej bazy wypoczynkowej. Apartamenty w Kołobrzegu na pewno sprostają Twoim oczekiwaniom. Propozycji jest tak wiele, że bez względu na to, czy wyjeżdżasz w mniejszym czy większym gronie, znajdziesz dla siebie dogodną lokalizację. W pobliżu miejsca, w którym się zatrzymasz, z pewnością nie zabraknie restauracji, pubów czy barów. Możesz też skorzystać z Kołobrzeskiego Roweru Miejskiego, który ma kilkanaście stacji w tym mieście.

Apartament Kołobrzeg – wypoczynek dla dorosłych i dzieci

Apartamenty w Kołobrzegu znajdują się w wielu dogodnych punktach, m.in. przy ul. Sułkowskiego, Wschodniej, Sikorskiego, Kościuszki czy Klonowej – wszystkie zapewniają swoim gościom prawdziwie luksusowy wypoczynek. W obiektach znajdziesz, m.in. place zabaw i doskonale wyposażone sale dla dzieci, siłownie, sauny, baseny i gabinety odnowy. Dlatego w apartamentach w Kołobrzegu będziesz się świetnie bawić w gronie przyjaciół lub rodziny. Do wyboru są mniejsze i większe pokoje, w zależności od Twoich potrzeb. Większość obiektów jest strzeżona i dysponuje miejscami parkingowymi. Możesz przyjechać również z czworonogiem, a na życzenie udostępniane są krzesełka do karmienia maluchów i wanienki. Wszystkie apartamenty znajdują się w świetnych lokalizacjach, umożliwiających szybkie dotarcie do najciekawszych miejsc na mapie uzdrowiska.

Apartamenty w Kołobrzegu – na rowerze i nad morzem

Kołobrzeg to świetne miejsce dla osób, które kochają aktywny wypoczynek. Nie brakuje tu szlaków dla wielbicieli rowerów i długich spacerów. Po wysiłku można odpocząć podczas zwiedzania okolicznych zabytków lub podziwiania pięknych żaglowców w portach.

Jeśli lubisz ruch, koniecznie sprawdź w Kołobrzegu:

  • szlaki turystyczne – w Kołobrzegu i okolicach znajdziesz trasy różnej długości io różnych stopniach trudności. Możesz wyruszyć na wycieczkę, np. szlakiem najstarszych polskich dębów prowadzącym do wsi Stramniczka albo śladem bocianich gniazd prowadzącym aż do Głowaczewa;
  • parki – na terenie miasta znajduje się 90 ha parków. Niektóre ze względu na swoje cenne walory przyrodnicze zostały wpisane do rejestru zabytków.

Jeśli natomiast cenisz relaks, zobacz:

  1. latarnię morską– to obiekt, który został uruchomiony w XIX w. Uległ zniszczeniu podczas drugiej wojny światowej, a następnie został odbudowany. Wieża latarni ma 26 m, a snop światła sięga 36,5 m;
  2. Basztę Lontową– to wyjątkowa gratka dla miłośników historii. Średniowieczne elementy fortyfikacji przetrwały do współczesnych czasów. Obiekt ma cztery kondygnacje i jest wyposażony w otwory strzelnicze;
  3. Bazylikę Najświętszej Maryi Panny– kościół powstał na przełomie XIV i XV w. Jest zbudowany w stylu gotyckim. W jego murach pozostały kule armatnie pochodzące m.in. z wojny trzydziestoletniej, siedmioletniej i oblężenia napoleońskiego.

Apartamenty Kołobrzeg – noclegi w gronie najbliższych

Kiedy szukasz miejsca na urlop, zadbaj o to, aby wszyscy czuli się w nim równie dobrze, zwłaszcza, gdy spędzasz go z dziećmi lub przyjaciółmi. Bez względu na to, jaki apartament Sun & Snow wybierzesz możesz mieć pewność, że wszyscy Twoi bliscy będą mieć tam znakomite warunki. Duża przestrzeń sprzyja integracji i wspólnemu spędzaniu czasu. Czy może być coś przyjemniejszego niż wspólne wieczory spędzone przy grach planszowych lub radosnym biesiadowaniu?

DOSTĘPNE OBIEKTY: 0