+48 22 450 26 26
SZUKAJ
Filtry
Apartamenty Sun&Snow Olymp Kołobrzeg

Olymp
Kołobrzeg, Kościuszki 5


  • Filtry
Winda - Niedostępna SPA - Dostępne Basen - Dostępny Siłownia - Niedostępna Jacuzzi - Dostępne Sauna - Dostępna
Olymp
Kołobrzeg
Winda - Niedostępna SPA - Dostępne Basen - Dostępny Siłownia - Niedostępna Jacuzzi - Dostępne Sauna - Dostępna

Uwaga! W dniach 03-15 marca w obiekcie Olymp z przyczyn technicznych z użytku zostają wyłączone sauna, jacuzzie i basen. Za utrudnienia przepraszamy! 

Obiekt położony jest w samym sercu uzdrowiskowej części Kołobrzegu, w niedalekiej odległości od pięknej, piaszczystej plaży. Jego okolica jest zielona i spokojna. W pobliżu znajdują się korty tenisowe. Goście apartamentów mają możliwość bezpłatnego korzystania z basenu, jacuzzi, sauny suchej i parowej. 

Obiekt charakteryzuje dobrze rozwinięta baza zabiegowa. Niewielka odległość od plaży, parku nadmorskiego oraz centrum miasta sprawia, że obiekt cieszy się szczególnym zainteresowaniem wśród naszych Gości. Nie zapewniamy miejsc parkingowych. Do wybranych apartamentów można przyjechać z psem. Dodatkowy koszt pobytu z pupilem to 100 zł (opłata jednorazowa). Gości, którzy planują pobyt z pieskiem, prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny z pracownikami biura lokalnego (numer telefonu znajdą Państwo na naszej stronie w zakładce KONTAKT). Apartamenty są wyposażone w czystą pościel i ręczniki. Istnieje możliwość bezpłatnego wypożyczenia krzesełka do karmienia oraz wanienki. Łóżeczko turystyczne udostępniamy dla Państwa za dodatkową opłatą (50 zł za cały pobyt). Orientacyjne odległości: • Plaża – 800 m • Park Nadmorski – 150 m • Centrum miasta – 1,2 km • Dworzec PKP/PKS – 600 m • Restauracja – 100 m • Najbliższy sklep spożywczy – 30 m

Obiekt akceptuje Kartę Dużej Rodziny. Posiadaczom Karty przysługuje rabat w wysokości 5%. Rabat ten sumuje się z innymi promocjami znajdującymi się aktualnie na stronie www.sunandsnow.pl ale nie sumuje się z innymi kodami rabatowymi. Zniżka jest udzielana na podstawie numeru karty podanego konsultantowi przez Gościa w trakcie rozmowy
telefonicznej.

Uwaga! W dniach 26-28.05.2020 r. nastąpi przerwa w dostawie ciepłej wody w całym Kołobrzegu. Za niedogodności przepraszamy. 


DOSTĘPNYCH APARTAMENTÓW: 12