+48 22 450 26 26
I ODBIERZ KOD RABATOWY
O WARTOŚCI 50 zł
Potwierdź swoje zgody na otrzymywanie ofert specjalnych, newsletterów o promocjach i naszych produktach. Obiecujemy nie zamęczać Cię zbyt wieloma informacjami. Po zaznaczeniu poniższych zgód otrzymasz na adres mailowy kod rabatowy, który będziesz mógł wykorzystać przy kolejnej rezerwacji. Kod jest ważny 6 miesięcy od daty otrzymania.
Informujemy, że wyrażając niniejsze zgody masz prawo w dowolnym momencie je wycofać, kierując informację o jej wycofaniu na adres: zgoda@sunandsnow.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zapoznaj się z .
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Sun & Snow Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-362), ul. Gałczyńskiego 4 (dalej „Sun & Snow”), treści marketingowych, zawierających w szczególności informacje o produktach i usługach Sun & Snow na mój adres e-mail.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Sun & Snow Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-362), ul. Gałczyńskiego 4 (dalej Sun & Snow”), treści marketingowych, zawierających w szczególności informacje o produktach i usługach Sun & Snow na mój numer telefonu.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Sun & Snow Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, 00-362, przy ul. Gałczyńskiego 4. W przypadku wyrażenia stosownych zgód dane będą przetwarzane w celu przesyłania komunikatów marketingowych o produktach i usługach Spółki w tym przedstawiania oferty wynajmu apartamentów. Podanie danych jest dobrowolne. Informujemy o przysługującym prawie dostępu do treści danych oraz ich poprawiania.