+48 22 450 26 26
I ODBIERZ KOD RABATOWY
O WARTOŚCI 50 zł
Potwierdź swoje zgody na otrzymywanie ofert specjalnych, newsletterów o promocjach i naszych produktach. Obiecujemy nie zamęczać Cię zbyt wieloma informacjami. Po zaznaczeniu poniższych zgód otrzymasz na adres mailowy kod rabatowy, który będziesz mógł wykorzystać przy kolejnej rezerwacji. Kod jest ważny 6 miesięcy od daty otrzymania.
Podając adres e-mail wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści marketingowych zawierających w szczególności informacje o produktach i usługach Grupy Sun & Snow w postaci newsletteru pocztą elektroniczną od Sun & Snow Sp. z o.o. (administratora danych osobowych) z siedzibą w Warszawie (00-363), ul. Gałczyńskiego 4.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Sun & Snow Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-362), ul. Gałczyńskiego 4 treści marketingowych zawierających w szczególności informacje o produktach i usługach Grupy Sun & Snow na podany przeze mnie numer telefonu.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Sun & Snow Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, 00-362, przy ul. Gałczyńskiego 4. W przypadku wyrażenia stosownych zgód dane będą przetwarzane w celu przesyłania komunikatów marketingowych o produktach i usługach Grupy Sun & Snow w tym przedstawiania oferty wynajmu apartamentów. Więcej informacji dotyczących przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych, w tym informacje o przysługujących Państwu prawach, znajdziesz