Międzywodzie

Apartamenty

Filtry - obiekty

Międzywodzie

Jeśli szukasz noclegu nad morzem w zacisznej miejscowości oferującej kąpiele w wyjątkowo ciepłej morskiej wodzie i wypoczynek nad Zalewem Kamieńskim – wybierz apartament w Międzywodziu. W tej niewielkiej miejscowości letniskowej leżącej na wyspie Wolin odnajdziesz spokój i mnóstwo rozrywek dla całej rodziny. Urlop w apartamencie w Międzywodziu to świetny sposób na pełen relaks.

Międzywodzie to wieś wypoczynkowa położona w nietypowym miejscu – we wschodniej części wyspy Wolin. To położenie sprawia, że miejscowość jest otoczona wodą z dwóch stron: od północy jest to Morze Bałtyckie, a od południa – Zalew Kamieński. Osoby odwiedzające apartamenty w Międzywodziu mogą więc nie tylko spacerować szerokimi plażami i lasami oraz kąpać się w morzu, lecz także wędkować i uprawiać sporty wodne na pobliskich jeziorach.

Co wyróżnia apartamenty w Międzywodziu?

Główną zaletą noclegu nad morzem w Międzywodziu jest cisza i spokój. Tę niewielką miejscowość można spokojnie przemierzyć w ciągu jednego spaceru. Rodziny z dziećmi docenią niewielkie dystanse podczas wyjść na plażę. Do wyboru masz Międzywodzie apartamenty i luksusowe domki jednorodzinne. Apartamenty w Międzywodziu są również idealne na romantyczny wypad we dwoje lub wakacyjny wyjazd z większą grupą znajomych. Luksusowe domki jednorodzinne w Międzywodziu na zamkniętym osiedlu są zaś wyposażone we wszystkie niezbędne udogodnienia.

Do zalet tej lokalizacji warto zaliczyć także:

- miejsce parkingowe dla każdego domku,

- niewielką odległość od wejścia na plażę – zaledwie 50 m,

- bliskość centrum miasta,

- wiele możliwości aktywnego wypoczynku.

Apartamenty Międzywodzie i atrakcje turystyczne dla Ciebie

Jedno jest pewne – w Międzywodziu, chociaż jest to mała miejscowość, nie można się nudzić. Pobyt w apartamentach w Międzywodziu zachęca do odkrywania malowniczych terenów między Bałtykiem i Zalewem Kamieńskim. Sprawdź, co jeszcze warto zobaczyć w tej miejscowości:

- Plaża w Międzywodziu

Międzywodzie dysponuje wyjątkowo piękną, szeroką plażą, otoczoną wysokimi wydmami i lasami sosnowo-świerkowymi. Od czerwca do września jest tu czynne niewielkie strzeżone kąpielisko z udogodnieniami dla niepełnosprawnych, strefą dla dzieci i kawiarnią z tarasem widokowym umieszczoną na wydmie.

- Zalew Kamieński

Tuż obok apartamentów w Międzywodziu znajduje się prawdziwy raj dla wędkarzy! W Zalewie Kamieńskim możesz złowić okonie, leszcze, dzikie karpie, szczupaki, a nawet węgorze. Dodatkowo woda w zalewie jest znacznie cieplejsza od wody na otwartym morzu, więc kąpiele będą przyjemniejsze i bezpieczniejsze. Możesz uprawiać tu wielu sportów wodnych, takich jak: kajakarstwo, wyprawy rowerem wodnym, windsurfing czy żeglarstwo.

- Przystań jachtowa na Zalewie Kamieńskim

Amatorzy żeglarstwa odnajdą się w Międzywodziu. Na Zalewie Kamieńskim znajduje się bowiem dostosowana do unijnych wymogów przystań żeglarska. A dla pozostałych turystów, którzy nie posiadają własnych łodzi, są organizowane rejsy statkiem wycieczkowym po zalewie.

- Latarnia morska Kikut koło Wisełki

W trakcie wędrówki czerwonym szlakiem po Wolińskim Parku Narodowym warto wybrać się do latarni morskiej Kikut. Ze względu na jej wysokie położenie jest uważana za jedną z najwyższych latarni morskich na całym polskim wybrzeżu. Ponieważ jest ciągle czynna i w pełni zautomatyzowana, nie udostępnia się jej do zwiedzania turystom, jednak warto zobaczyć ją z bliska.

Apartamenty w Międzywodziu – idealne miejsce na nocleg nad morzem

Jeśli chcesz spędzić czas nad morzem w miejscu innym niż wszystkie popularne kurorty na polskim wybrzeżu, zarezerwuj wygodny apartament w Międzywodziu i pozwól sobie na chwilę relaksu. Zaciszna, piękna miejscowość wypoczynkowa to jednak tylko połowa wakacyjnego sukcesu. Równie ważne są dobrze przygotowane na przyjęcie podróżnych apartamenty i inne miejsca noclegowe. Dodatkowe udogodnienia, takie jak prywatny parking dla klientów czy plac zabaw nieopodal, znacznie ułatwią i uprzyjemnią cały wyjazd.

Dlatego nie zwlekaj i zabierz całą swoją rodzinę na wczasy z Sun & Snow!

Rozwiń opis

Ukryj opis

Liczba obiektów spełniających wszystkie kryteria: 4

Dom Cayetano

Międzywodzie, ul. Zastań 369

Dostępnych apartamentów: 1

Cena za noc od: 680 zł

Zobacz i zarezerwuj

Plażowa Park

Międzywodzie, ul. Jasna 9

Dostępnych apartamentów: 1

winda

blisko plaży

blisko sklepu

Cena za noc od: 200 zł

Zobacz i zarezerwuj

Szkolna

Międzywodzie, ul. Szkolna 9

Dostępnych apartamentów: 1

blisko sklepu

Cena za noc od: 200 zł

Zobacz i zarezerwuj

Na Wydmach

Międzywodzie, ul. Ul. Wojska Polskiego 26A, B

Dostępnych apartamentów: 2

winda

blisko plaży

blisko sklepu

bllisko centrum miasta

Cena za noc od: 180 zł

Zobacz i zarezerwuj