Wybierz miasto Wybierz termin Liczba osób

Obiekty

Wybierz liczbę pokoi

Wybierz cenę

Przedział cenowy (za apartament)

Cechy obiektu

Cechy obiektu

Grzybowo

Nocleg na Pomorzu Zachodnim to nie tylko Kołobrzeg czy Szczecin. To także nieco mniejsze miejscowości położone wzdłuż wybrzeża, np. Grzybowo. Ta miejscowość to propozycja zwłaszcza dla tych, którzy chcą spędzić urlop z dala od turystycznego zgiełku, a jednocześnie na tyle blisko atrakcji, by można było komfortowo zwiedzać zabytki. Zobacz, co warto odwiedzić w okolicach Grzybowa, i jak wypoczywać w tych okolicach.

Grzybowo jest miejscowością letniskową położoną nad Morzem Bałtyckim oddaloną od Kołobrzegu o 6 km. Tereny, na których jest ono położone, nazywa się depresją grzybowską, a Bałtyk w tej właśnie okolicy tworzy Zatokę Grzybowską ciągnącą się przez ok. 7 km i wchodzącą w głąb lądu na ok. 800 m. Można by pomyśleć, że to niewiele. Ta delikatna nierówność linii brzegowej sprawia jednak, że woda ma tu zdecydowanie wyższą temperaturę niż w Kołobrzegu, co sprzyja częstym kąpielom.

Nocleg w Grzybowie – tu wszędzie jest blisko

Miejscowości takie jak Grzybowo to idealne miejsce na wypoczynek. Niewielkie odległości dzielące poszczególne mieszkania nad morzem, atrakcje turystyczne, bliskość plaży oraz centrum – oto przepis na sielskie wakacje. A jeśli dodasz do tego apartamenty Grzybowo o wysokim standardzie, nocleg w tej miejscowości stanie się bardzo przyjemną wizją letniego urlopu.

Apartamenty na Osiedlu Bałtyk

Osiedle Bałtyk w Grzybowie – zlokalizowane blisko centrum – kusi zielenią, ciszą i spokojem. Ogromną zaletą mieszkania nad morzem w tym miejscu jest niska zabudowa domów jednorodzinnych, która nie zaburza efektownej panoramy miasta. Niewielka odległość dzieląca apartamenty w Grzybowie od Kołobrzegu zapewnia również łatwy dostęp do atrakcji tego miasta, przy czym nie musisz rezygnować ze spokojnego noclegu blisko morza.

Apartamenty Grzybowo – sport i rekreacja

Grzybowo oferuje przede wszystkim atrakcje związane ze sportem i przebywaniem na świeżym powietrzu. Podstawą są spacery brzegiem morza oraz przejażdżki rowerowe po specjalnie przygotowanych szlakach turystycznych. Dochodzą do tego także odwiedziny w ośrodkach jazdy konnej. A jeśli zależy Ci na dodatkowym zastrzyku energii, wystarczy wybrać się do Kołobrzegu – uzdrowiskowego centrum regionu.

Nocleg w Grzybowie i zwiedzanie Kołobrzegu

Kołobrzeg to – obok Sopotu – jeden z najpopularniejszych nadbałtyckich kurortów. Panuje tam wyjątkowy klimat, a długa i piaszczysta plaża zachwyca na każdym kroku. Zdrowotne właściwości solanki oraz borowiny przyciągają turystów z każdego zakątka Polski.

W Kołobrzegu warto także:

  1. zwiedzić nadmorskie zabytki, np. gotycką Bazylikę Mariacką oraz neogotycki ratusz,
  2. poddać się naturalnym zabiegom leczniczym,
  3. zobaczyć latarnię morską majestatycznie wznoszącą się ponad całą zabudową miasta,
  4. bawić się w parku rozrywki inspirowanym Dzikim Zachodem
  5. popływać w basenach aquaparku,
  6. zobaczyć statek straży granicznej ORP Fala, który w lata 1965–1996 chronił morskie granice Polski.

Kołobrzeg to też Promenada Wydmowa biegnąca przez park nadmorski do kołobrzeskiego amfiteatru. Jest to jedna z najdłuższych i najbardziej urokliwych alei na całym polskim wybrzeżu.

Apartamenty Grzybowo – cisza, spokój i wysoki standard.

Niezależnie od tego, czy planujesz długi, czy krótki nocleg – apartamenty w Grzybowie są rozwiązaniem dla Ciebie. Nie ma również znaczenia, czy podróżujesz sam, w parze czy też większą grupą. Tutaj znajdzie się miejsce dla wszystkich. Apartamenty w Grzybowie to gwarancja spokoju, a sąsiedztwo Kołobrzegu to dawka atrakcji i energii każdego dnia urlopu.