Planujesz budowę apartamentów?

Stwórz z nami
nieruchomości,

które pokocha
rynek najmu

Dowiedz się więcej

Dzięki temu sprzedasz
je za najlepszą cenę!

  • Sprzedaj szybciej apartamenty
  • Zyskaj rozpoznawalnego przez klientów partnera
  • Zoptymalizuj politykę cenową
Lider Rynku

Współpracuj z najbardziej rozpoznawalną firmą zarządzającą nieruchomościami na wynajem w Polsce

Jesteśmy firmą, która jako pierwsza zaoferowała klientom zarządzanie nieruchomościami na wynajem na skalę ogólnopolską.
Od 15 lat wyznaczamy standardy i trendy na rynku
Ponad
2 500
Liczba apartamentów,
którymi zarządzamy
Około
1 250 000 000 zł
Wartość zarządzanych
przez nas nieruchomości
Prawie
500 000 000 zł
Tyle wypłaciliśmy do tej pory właścicielom
apartamentów, którymi się opiekujemy
Pozyskaj klientów

Jak pomożemy Ci przyciągnąć klientów do Twojej inwestycji?

Skontaktuj się z nami
01
Podniesienie prestiżu inwestycji dzięki zaangażowaniu renomowanego partnera
Udział Sun & Snow w Twoim projekcie to sygnał dla potencjalnych klientów, że zewnętrzna, renomowana organizacja uznała Twój projekt deweloperski za rentowny i wart rekomendacji na podstawie fachowej kalkulacji.
Prognozy rentowności oparte na historycznych danych i sytuacji na rynku
Każdy klient, rozważający zakup apartamentu w Twoim projekcie, otrzyma precyzyjne prognozy rentowności inwestycji. Dysponujemy unikalną bazą danych historycznych oraz know-how w zakresie szacowania ROI na rynku nieruchomości. W wielu przypadkach uzyskanie prognoz z wiarygodnego źródła jest czynnikiem decydującym o zakupie.
02
03
Wsparcie marketingowe
Sun&Snow przygotowuje profesjonalne materiały promocyjne i informacyjne na stronę dewelopera oraz dla potencjalnych klientów. Wszystko to w zgodzie z naszymi najlepszymi, sprawdzonymi praktykami. Wiemy, jak zainteresować klientów Twoją inwestycją.
Przekonujemy do zakupu apartamentu potencjalnych klientów
Sprzedaliśmy ponad 1500 apartamentów w różnych lokalizacjach w Polsce. W wielu przypadkach naszymi klientami są profesjonalni inwestorzy oraz osoby kupujące regularnie kolejne apartamenty. Utrzymujemy stały kontakt z wieloma inwestorami, dla których nasz udział w Twoim projekcie deweloperskim jest rekomendacją do zakupu.
04
Pomagamy tworzyć nieruchomości, które
świetnie się wynajmują. Zyskaj zadowolonych klientów.
Średnia długość współpracy z właścicielami apartamentów wynosi u nas 4 lata i 9 miesięcy
(1 727 dni)
Współpraca

Zapraszamy do współpracy

Anna Romanowska
Dyrektor ds. Rozwoju Biznesu
Odpowiada za bezpośredni kontakt z deweloperami. Od 13 lat w branży, a od 2 lat jako Dyrektor Działu Rozwoju Biznesu dba o to, aby Sun & Snow stabilnie i systematycznie zwiększało swój zasięg poprzez współpracę z najlepszymi deweloperami w kraju.
W Sun & Snow dokładnie wiemy, czego szukają inwestorzy, którzy liczą na maksymalizację zysku, na co zwracają uwagę przy zakupie, co decyduje o tym, że dokonują zakupu właśnie w tym, a nie w innym miejscu. Dzielimy się tą wiedzą ze współpracującymi z nami deweloperami. Pomaga im to zarówno sprzedać apartamenty po maksymalnie wysokich cenach dla danej lokalizacji jak i zrobić to w rozsądnym czasie. Ufają nam i deweloperzy, i ich klienci, którzy zostają z nami na lata jako właściciele zarządzanych przez nas apartamentów. Mamy na koncie współpracę z ponad 50 deweloperami i zarządzamy nieruchomościami o wartości miliarda złotych. Od 15 lat wyznaczamy standardy na rynku zarządzania nieruchomościami na wynajem, profesjonalizujemy go i wpływamy na jego rozwój w całym kraju, od Helu po Zakopane.

Zapraszamy deweloperów do współpracy, najlepiej już na etapie planowania inwestycji. Udział naszych ekspertów pomaga w takiej sytuacji optymalnie przygotować nieruchomość pod kątem uzyskania jak największych przychodów z jej sprzedaży.
Marcin Dumania
Prezes Zarządu Sun & Snow
Jeden z czołowych ekspertów stale rosnącego segmentu rynku nieruchomości. Współzałożyciel firmy Sun & Snow, która od 2008 roku rozwinęła się w organizację zarządzającą ponad 2,5 tys. apartamentów w 50 lokalizacjach turystycznych. Przez wiele lat pracował w największych globalnych firmach doradczych: Deloitte, A.T. Kearney, Accenture oraz Roland Berger Strategy Consultants.
Rynek zakupu apartamentów na wynajem w Polsce wciąż rośnie. Jednocześnie stale zwiększa się też świadomość nabywców mieszkań w zakresie czynników wpływających na rentowność kupowanych nieruchomości. Klienci szukają inwestycji rokujących na jak najwyższą stopę zwrotu i zwracają uwagę dosłownie na każdy szczegół. Aby przyciągnąć inwestorów i sprzedać im apartament po optymalnej cenie w danej lokalizacji, trzeba dysponować dokładnymi prognozami ROI oraz wiedzą na temat przygotowania inwestycji idealnie pod wynajem.

Współpraca z Sun & Snow pozwala deweloperom uzyskać i wykorzystać taką wiedzę. Jednocześnie udział naszej firmy w tworzeniu i promowaniu projektu deweloperskiego to jasny sygnał dla inwestorów, że opłaca się tam ulokować pieniądze. Sun & Snow jest znane z tego, że starannie dobiera nieruchomości i w skrócie mówiąc, pojawia się w takich lokalizacjach, w których można liczyć na pełne obłożenie gości, skłonnych zapłacić dobrą cenę za pobyt.
Deweloperzy

Zaufali nam:

opinie

Co o nas mówią deweloperzy?

Sun & Snow to z mojego punktu widzenia, jako dewelopera, rzetelny partner w biznesie który ma wspólny cel nie tylko ze mną, ale także z moim klientem. Tym celem jest takie przygotowanie inwestycji, aby była atrakcyjnym przedmiotem wynajmu i utrzymywała jak najdłużej wysoką wartość na rynku. Dla mnie to ważne, bo apartamenty w takich projektach można sprzedać szybciej i po dobrych cenach. Sun & Snow otrzymuje lokale, które cieszą się popularnością u turystów oraz najemców biznesowych.

Z kolei inwestor dostaje w takiej sytuacji apartament który przynosi godziwe, regularne przychody, a w przypadku decyzji o sprzedaży, można będzie uzyskać za niego dobrą cenę. Wszyscy są zadowoleni. Sun & Snow dysponuje wiedzą i doświadczeniem, które w branży nie ma praktycznie odpowiednika. Osobny temat to jakość współpracy, która jest nie tylko moim zdaniem, na bardzo wysokim poziomie. Po stronie Sun & Snow są fachowcy, którzy poświęcają nam dużo uwagi. Mamy opiekuna, dla którego nie jesteśmy jednym z wielu klientów.

Katarzyna Kęsik-Rudzka
Geo Eco Apartamenty
Zarządzamy apartamentami w 56 miejscowościach.
Mamy 70 przedstawicieli
terenowych
Maksymalizuj zysk

Co o nas mówią deweloperzy?

Sun & Snow to z mojego punktu widzenia, jako dewelopera, rzetelny partner w biznesie który ma wspólny cel nie tylko ze mną, ale także z moim klientem. Tym celem jest takie przygotowanie inwestycji, aby była atrakcyjnym przedmiotem wynajmu i utrzymywała jak najdłużej wysoką wartość na rynku. Dla mnie to ważne, bo apartamenty w takich projektach można sprzedać szybciej i po dobrych cenach. Sun & Snow otrzymuje lokale, które cieszą się popularnością u turystów oraz najemców biznesowych.

Z kolei inwestor dostaje w takiej sytuacji apartament który przynosi godziwe, regularne przychody, a w przypadku decyzji o sprzedaży, można będzie uzyskać za niego dobrą cenę. Wszyscy są zadowoleni. Sun & Snow dysponuje wiedzą i doświadczeniem, które w branży nie ma praktycznie odpowiednika. Osobny temat to jakość współpracy, która jest nie tylko moim zdaniem, na bardzo wysokim poziomie. Po stronie Sun & Snow są fachowcy, którzy poświęcają nam dużo uwagi. Mamy opiekuna, dla którego nie jesteśmy jednym z wielu klientów.

Katarzyna Kęsik-Rudzka
Geo Eco Apartamenty
Zarządzamy apartamentami w 56 miejscowościach.
Mamy 70 przedstawicieli
terenowych
Maksymalizuj zysk

Zmaksymalizuj zyski
z projektu deweloperskiego

Skontaktuj się z nami w początkowej fazie tworzenia inwestycji budowlanej
Pomożemy Ci zmaksymalizować zyski i usprawnić sprzedaż na każdym etapie rozwoju twojego projektu. Jednak im wcześniej rozpoczyna się nasza współpraca z deweloperem, tym lepsze daje efekty.
Rozpoczęcie współpracy z Sun & Snow na etapie planowania projektu deweloperskiego to:
Skontaktuj się z nami
Dostęp do usług doradczych
Sun & Snow
Skorzystasz z naszych usług doradczych dla deweloperów i uzyskasz dostęp do analiz rynkowych. Zapewnimy Ci konsultacje z naszymi ekspertami w zakresie maksymalizacji zysku dewelopera, optymalizacji cen sprzedaży i warunków umowy z klientami.
Optymalne przygotowanie
nieruchomości do sprzedaży
Doradzimy Ci, jak zaplanować i wyposażyć nieruchomość, aby osiągnąć jak najwyższą stopę zwrotu. Zaopiniujemy Twój projekt. Pomożemy Ci w wyborze najbardziej opłacalnego metrażu i wyposażenia apartamentu. Udostępnimy Ci dane na temat wpływu zaplanowania części wspólnych na wzrost przychodów i stopę zwrotu z inwestycji. Przełoży się to bezpośrednio na sprzedaż Twoich apartamentów.
Możliwość dołączenia Sun & Snow
jako inwestora projektu
Możemy dołączyć do Twojego projektu deweloperskiego jako co-inwestor. W takiej sytuacji zaproponujemy Ci indywidualne warunki współpracy. Zadbamy o to, by efektem wspólnego przedsięwzięcia były atrakcyjne apartamenty, które łatwo sprzedać i wynająć.
Kontakt

Skontaktuj się z nami. Porozmawiajmy o współpracy!