+48 22 450 26 26
SZUKAJ
Filtry
Apartamenty Sun&Snow Resorts Kołobrzeg Kołobrzeg

Resorts Kołobrzeg
Kołobrzeg, Plażowa 6 A


  • Filtry
Plac zabaw - Niedostępny Restauracja - Niedostępna Winda - Niedostępna SPA - Niedostępne Basen - Niedostępny Siłownia - Niedostępna
Resorts Kołobrzeg
Kołobrzeg
Plac zabaw - Niedostępny Restauracja - Niedostępna Winda - Niedostępna SPA - Niedostępne Basen - Niedostępny Siłownia - Niedostępna

Uwaga! Basen nieczynny do odwołania! Za niedogodności przepraszamy. 

Apartamenty w nowo wybudowanym obiekcie Sun & Snow Resorts Kołobrzeg zlokalizowane są w zachodniej części Kołobrzegu, z dala od miejskiego zgiełku, wśród zieleni Parku NATURA 2000. 

Takie położenie gwarantuje Państwu czyste powietrze, malownicze widoki oraz bezpośrednie obcowanie z naturą. Ulica Plażowa wraz z szerokimi chodnikami i ścieżkami rowerowymi jest integralną częścią całości składającej się na szlak rowerowy R10. Tylko pięciominutowy spacer bezpośrednim przejściem do morza wystarczy Państwu, aby znaleźć się na szerokiej piaszczystej „Plaży Zachodniej", tuż obok znajduje się plaża dla psów.

Na miejscu w Recepcji istnieje możliwość wykupienia  śniadania w formie bufetu szwedzkiego w Kawiarni ,, Sun Cafe & Snack'' w cenie 31 zł/ osoba , dzieci w wieku od 2 do 10 lat w cenie 18 zł / od dziecka. Śniadanie na miejscu w obiekcie w Kawiarni Sun Cafe & Snack w godzinach 8:00 - 10:00. 

Wszystkie apartamenty są wykończone w wysokim standardzie, indywidualnie zaprojektowane w ciepłej kolorystyce, posiadają funkcjonalne, w pełni wyposażone aneksy kuchenne oraz przestronne tarasy z widokiem na dziedziniec lub na zieleń Parku NATURA 2000.

Przed budynkiem znajduje się ogólnodostępny parking miejski (liczba miejsc jest ograniczona). Na terenie posesji znajduje się parking zewnętrzny z miejscami numerowanymi oraz miejsca parkingowe w hali garażowej, przypisane do większości apartamentów, z których nasi Goście mogą korzystać za dodatkową opłatą. 

Do wybranych apartamentów można przyjechać z psem. Dodatkowy koszt pobytu z pupilem to 100 zł (opłata jednorazowa). Gości, którzy planują pobyt z pieskiem, prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny z pracownikami biura lokalnego (numer telefonu znajdą Państwo na naszej stronie w zakładce KONTAKT).

Apartamenty są wyposażone w czystą pościel i ręczniki.

Istnieje możliwość bezpłatnego wypożyczenia krzesełka do karmienia oraz wanienki. Łóżeczko turystyczne udostępniamy dla Państwa za dodatkową opłatą (50 zł za cały pobyt).

Basen czynny jest w godzinach 8:00 - 21:00. Basen mieści się w budynku A. Z budynku B nie ma bezpośredniego przejścia do budynku A.

Obecnie posiadamy ograniczoną ilość szafek basenowych. Bardzo przepraszamy za możliwe niedogodności z tym związane. 

Obiekt akceptuje Kartę Dużej Rodziny.
Posiadaczom Karty przysługuje rabat w wysokości 5%. Rabat ten sumuje
się z innymi promocjami znajdującymi się aktualnie na stronie www.sunandsnow.pl ale nie sumuje się z innymi kodami rabatowymi.
Zniżka jest udzielana na podstawie numeru karty podanego konsultantowi przez Gościa w trakcie rozmowy
telefonicznej.


Orientacyjne odległości : 

Plaża - 550 m 

Oceanarium - 3,2 km

Bazylika Konkatedralna - 3,7 km

Latarnia Morska - 4 km

Aquapark Milenium - 2,8 km

Najbliższa Restauracja ,,A' la Carte" - 800 m

Dworzec PKP - 3,5 km

Uwaga! Od 28.10.2019  rozpoczynają się prace budowlane nowej inwestycji sąsiadującej przy ul. Plażowej. Za niedogodności związane z hałasem - przepraszamy!

Zakończenie budowy przewidziane jest na koniec roku 2020.DOSTĘPNYCH APARTAMENTÓW: 68