+48 22 450 26 26
SZUKAJ
Filtry
Apartamenty Sun&Snow Bursztynowa Polana Ustka

Bursztynowa Polana
Ustka, Polna 37 C


  • Filtry
Plac zabaw - Niedostępny Restauracja - Niedostępna Winda - Niedostępna SPA - Niedostępne Basen - Niedostępny Siłownia - Niedostępna
Bursztynowa Polana
Ustka
Plac zabaw - Niedostępny Restauracja - Niedostępna Winda - Niedostępna SPA - Niedostępne Basen - Niedostępny Siłownia - Niedostępna

NA TERENIE OBIEKTU SĄ PROWADZONE PRACE REMONTOWO - BUDOWLANE, KTÓRE MOGĄ POWODOWAĆ HAŁAS ORAZ NIEDOGODNOŚCI. PRZEPRASZAMY!

Bursztynowa Polana to kompleks apartamentów zlokalizowanych przy ul. Polnej. Apartamenty cechuje wysoki standard wyposażenia, każdy z nich posiada aneks kuchenny. Przed obiektem znajdują się bezpłatne miejsca parkingowe. Do wybranych apartamentów można przyjechać z psem. Dodatkowy koszt pobytu z pupilem to 100 zł (opłata jednorazowa). Gości, którzy planują pobyt z pieskiem, prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny z pracownikami biura lokalnego (numer telefonu znajdą Państwo na naszej stronie w zakładce KONTAKT). Apartamenty są wyposażone w czystą pościel i ręczniki. Istnieje możliwość bezpłatnego wypożyczenia krzesełka do karmienia oraz wanienki. Łóżeczko turystyczne udostępniamy dla Państwa za dodatkową opłatą (50 zł za cały pobyt). W pobliżu znajdują się sklepy oraz przystanek autobusowy. Dojazd do centrum i plaży zajmuje 10 minut.

Obiekt akceptuje Kartę Dużej Rodziny.
Posiadaczom Karty przysługuje rabat w wysokości 5%. Rabat ten sumuje
się z innymi promocjami znajdującymi się aktualnie na stronie www.sunandsnow.pl ale nie sumuje się z innymi kodami rabatowymi.
Zniżka jest udzielana na podstawie numeru karty podanego konsultantowi przez Gościa w trakcie rozmowy
telefonicznej.

Orientacyjne odległości:•Plaża – 2.5 km •Centrum miasta – 1.7 km DOSTĘPNYCH APARTAMENTÓW: 2