+48 22 450 26 26
SZUKAJ
Filtry
Apartamenty Sun&Snow Bukowa Dolina Krynica-Zdrój

Bukowa Dolina
Krynica-Zdrój, Zielona 24


  • Filtry
Plac zabaw - Niedostępny Restauracja - Niedostępna Winda - Niedostępna SPA - Niedostępne Basen - Niedostępny Siłownia - Niedostępna
Bukowa Dolina
Krynica-Zdrój
Plac zabaw - Niedostępny Restauracja - Niedostępna Winda - Niedostępna SPA - Niedostępne Basen - Niedostępny Siłownia - Niedostępna

Obiekt Bukowa Dolina położony jest w cichej, malowniczej okolicy pośród lasu i bliskiej odległości od stoku Henryk, szlaków turystycznych i około 20 minut od deptaku. W pobliżu znajdują się restauracje, karczmy, hala lodowiska, całoroczny tor saneczkowy. Apartamentowiec posiada 3 miejsca garażowe w budynku (rezerwacja w miarę dostępności) oraz zewnętrzny parking. Garaż o wysokości 185 cm, szerokości 245 cm. Prosimy wziąć taką informację pod uwagę, jeśli planują Państwo przyjechać samochodami z bagażnikiem na dachu. W celu zarezerwowania miejsca postojowego prosimy o kontakt z biurem lokalnym. W obiekcie znajduje się narciarnia, pralnio-suszarnia, pomieszczenie na rowery. 

Obiekt jest monitorowany, na całym terenie obowiązuje zakaz palenia. Obiekt nie posiada windy.

Apartamenty są wyposażone w czystą pościel i ręczniki. Istnieje możliwość bezpłatnego wypożyczenia krzesełka do karmienia oraz wanienki. Łóżeczko turystyczne udostępniamy dla Państwa za dodatkową opłatą (50 zł za cały pobyt). Na wyposażeniu każdego apartamentu kije do Nordic Walking.

Obiekt akceptuje Kartę Dużej Rodziny.
Posiadaczom Karty przysługuje rabat w wysokości 5%. Rabat ten sumuje
się z innymi promocjami znajdującymi się aktualnie na stronie www.sunandsnow.pl ale nie sumuje się z innymi kodami rabatowymi.
Zniżka jest udzielana na podstawie numeru karty podanego konsultantowi przez Gościa w trakcie rozmowy
telefonicznej.

Wymiary łóżek w apartamentach Bukowa Dolina:

Łóżka podwójne: 140x200 

Łóżka pojedyncze: 80x200

Sofa rozkładana: 160x200


DOSTĘPNYCH APARTAMENTÓW: 8