+48 22 450 26 26
SZUKAJ
Filtry
Apartamenty Sun&Snow Leśne Zacisze Świnoujście

Leśne Zacisze
Świnoujście, Anny Beaty Chodorowskiej 5A


  • Filtry
Plac zabaw - Niedostępny Restauracja - Niedostępna Winda - Niedostępna SPA - Niedostępne Basen - Niedostępny Siłownia - Niedostępna
Leśne Zacisze
Świnoujście
Plac zabaw - Niedostępny Restauracja - Niedostępna Winda - Niedostępna SPA - Niedostępne Basen - Niedostępny Siłownia - Niedostępna

Pragniemy zaproponować Państwu obiekt, który znajduje się w zachodniej części Świnoujścia, w pobliżu lasu, z dala od zgiełku miasta. Jest on położony tuż przy granicy, w niedalekiej odległości od plaży. Lokalizacja jest idealna dla osób szukających odpoczynku. Okolica budynku jest malownicza i w pełni bezpieczna. W pobliżu przebiega ścieżka pieszo-rowerowa. Miejsce stwarza doskonałe warunki do aktywnego wypoczynku. Bezpłatne miejsca parkingowe dostępne są przed budynkiem, można z nich korzystać pod warunkiem dostępności.Do wybranych apartamentów można przyjechać z psem. Dodatkowy koszt pobytu z pupilem to 100 zł (opłata jednorazowa). Gości, którzy planują pobyt z pieskiem, prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny z pracownikami biura lokalnego (numer telefonu znajdą Państwo na naszej stronie w zakładce KONTAKT).Apartamenty są wyposażone w czystą pościel i ręczniki.Istnieje możliwość bezpłatnego wypożyczenia krzesełka do karmienia oraz wanienki. Łóżeczko turystyczne udostępniamy dla Państwa za dodatkową opłatą (50 zł za cały pobyt).

Obiekt akceptuje Kartę Dużej Rodziny.
Posiadaczom Karty przysługuje rabat w wysokości 5%. Rabat ten sumuje
się z innymi promocjami znajdującymi się aktualnie na stronie www.sunandsnow.pl ale nie sumuje się z innymi kodami rabatowymi.
Zniżka jest udzielana na podstawie numeru karty podanego konsultantowi przez Gościa w trakcie rozmowy
telefonicznej.

Orientacyjne odległości:•Plaża – 200 m•Promenada – 500 m•Restauracja – 500 m•Sklep spożywczy – 200 m

Usługi Dodatkowe: 

Zaledwie 2,6 kilometra od naszego obiektu znajduje się HOTEL & SPA "Trzy Wyspy" (ul. Cieszkowskiego 1, 72-600 Świnoujście). Zapraszamy do skorzystania z poniższych usług, które oferuje Hotel. 

Vouchery na basen i śniadania są możliwe do zakupienia tylko w biurze lokalnym, płatność tylko gotówką (ul. Uzdrowiskowa 18, 72-600 Świnoujście).

Usługi, które hotel oferuje:

1. Śniadanie w formie bufetu (w godzinach 07:00 - 10:00):

 - 27 zł  - dorośli oraz dzieci powyżej 13 r.ż. 

 - 13,5 zł - dzieci od 3 do 13 r.ż.

- bezpłatnie - dzieci do 3 r.ż. 

2. Active Day (basen, jaccuzi, strefa saun i strefa relaksu) - jednorazowe całodzienne wejście (czynne w godzinach 07:30 - 21:30, sauny od godz. 16:00)

 - 22 zł - dorośli oraz dzieci powyżej 13 r.ż.

 - 11 zł - dzieci od 3 do 13 r.ż.

 - bezpłatnie - dzieci do 3 r.ż.

3. Możliwość wykupu zabiegów Spa I Medi (Recepcja Spa), bezpośrednio w hotelu.
W OBIEKCIE  PRZY UL. CHORODOWSKIEJ TRWAJĄ PRACE REMONTOWO-BUDOWALANE, KTÓRE MOGĄ POWODOWAĆ HAŁAS. 

 REMONTY NIE DOTYCZĄ APARTAMENTÓW PRZY UL. BAŁTYCKIEJ. ZA ZAISTNIAŁE NIEDOGODNOŚCI BARDZO PRZEPRASZAMY.
DOSTĘPNYCH APARTAMENTÓW: 4