+48 22 450 26 26
SZUKAJ
Filtry
Apartamenty Sun&Snow Pięć Mórz Sianożęty

Pięć Mórz
Sianożęty, Lotnicza 1


  • Filtry
Plac zabaw - Dostępny Winda - Dostępna SPA - Niedostępne Basen - Niedostępny Siłownia - Niedostępna Jacuzzi - Dostępne
Pięć Mórz
Sianożęty
Plac zabaw - Dostępny Winda - Dostępna SPA - Niedostępne Basen - Niedostępny Siłownia - Niedostępna Jacuzzi - Dostępne


Kompleks apartamentowy 5 Mórz mieści się przy ulicy Lotniczej 1 w miejscowości Sianożęty. Jest to niewielka nadmorska wieś letniskowa w Województwie Zachodniopomorskim nad Zatoką Pomorską. Apartamenty znajdują się 250 metrów w linii prostej od wybrzeża Morza Bałtyckiego. Letnie kąpielisko Sianożęty to aż 1400 m linii brzegowej w malowniczym krajobrazie Koszalińskiego Pasa Nadmorskiego. Bliskość morza i terenów rekreacyjnych to niewątpliwie dodatkowy atut tej lokalizacji. 

Przed budynkiem znajduje się ogólnodostępne miejsca parkingowe, z których Goście mogą korzystać pod warunkiem dostępności. Nie prowadzimy rezerwacji. Na terenie obiektu w osobnym budynku znajduje się kryty basen, mniejszy basen dla dzieci, sauna sucha i mokra oraz grota solna. Czynne: 9.00-20.00. Dla gości obiektu korzystanie z udogodnień jest bezpłatne. Na terenie basenu opieka ratownika.

Do wybranych apartamentów można przyjechać z psem. Dodatkowy koszt pobytu z pupilem to 100 zł (opłata jednorazowa). Gości, którzy planują pobyt z pieskiem, prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny z pracownikami biura lokalnego (numer telefonu znajdą Państwo na naszej stronie w zakładce KONTAKT). Apartamenty są wyposażone w czystą pościel i ręczniki. Istnieje możliwość bezpłatnego wypożyczenia krzesełka do karmienia oraz wanienki. Łóżeczko turystyczne udostępniamy dla Państwa za dodatkową opłatą (50 zł za cały pobyt).

Obiekt akceptuje Kartę Dużej Rodziny.
Posiadaczom Karty przysługuje rabat w wysokości 5%. Rabat ten sumuje się z innymi promocjami znajdującymi się aktualnie na stronie www.sunandsnow.pl ale nie sumuje się z innymi kodami rabatowymi. Zniżka jest udzielana na podstawie numeru karty podanego konsultantowi przez Gościa w trakcie rozmowy
telefonicznej.

UWAGA! Z powodu covid-19 Basen nieczynny do odwołania!

Basen czynny jest w godzinach 9:00-21:00 (przerwa techniczna we wtorki między 9:00-12:00), sauny są czynne w godzinach 14:00-21:00. Maksymalna liczba osób przebywająca w obiekcie to 12 osób (7 osób niecka basenowa, 2 osoby brodzik, 1 osoba jacuzzi, 2 osoby sauna sucha). 

UWAGA! W sąsiedztwie trwają prace budowlane, które mogą powodować hałas. Za wszelkie niedogodności przepraszamy!

DOSTĘPNYCH APARTAMENTÓW: 17