+48 22 450 26 26
SZUKAJ
Filtry
Apartamenty Sun&Snow Osada Zamkowa Pasym

Osada Zamkowa
Pasym, Basztowa 1


  • Filtry
Plac zabaw - Dostępny Restauracja - Niedostępna Winda - Niedostępna SPA - Niedostępne Basen - Niedostępny Siłownia - Niedostępna
Osada Zamkowa
Pasym
Plac zabaw - Dostępny Restauracja - Niedostępna Winda - Niedostępna SPA - Niedostępne Basen - Niedostępny Siłownia - Niedostępna

Apartamenty Sun & Snow Pasym Osada Zamkowa to kompleks domków znajdujących się na malowniczo położonych brzegach jeziora Kalwa. Ciche, spokojne miasteczko jest dla turystów idealnym miejscem do wypoczynku z dala od zgiełku miasta. Jego urok podkreśla nieco magiczna i nastrojowa atmosfera. Znajdują się tam dwa neogotyckie kościoły, zabytkowy ratusz, szkoła, cmentarz ewangelicki, pozostałości murów obronnych i zamku krzyżackiego oraz zespół młyński. Osada Zamkowa otoczona jest z trzech stron wodami jeziora.

Oferowane domy są wyjątkowo przestronne i luksusowo wyposażone.Na terenie obiektu na Gości czeka prywatna plaża, pomosty wędkarskie oraz duży, bezpieczny plac zabaw. Obiekt jest ogrodzony, a całodobowa ochrona pozwala naszym Gościom czuć się w pełni bezpiecznie. Na terenie Osady Zamkowej znajdują się bezpłatne miejsca parkingowe. Apartamenty są wyposażone w czystą pościel i ręczniki. Istnieje możliwość bezpłatnego wypożyczenia krzesełka do karmienia oraz wanienki.Łóżeczko turystyczne udostępniamy dla Państwa za dodatkową opłatą (50 zł za cały pobyt).

Obiekt akceptuje zwierzęta. Dodatkowy koszt pobytu z pupilem to 100 zł (opłata jednorazowa). Gości, którzy planują pobyt z pieskiem, prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny z pracownikiem biura lokalnego (numer telefonu znajdą Państwo w zakładce KONTAKT).

W przypadku wynajmu poza sezonem domu przez mniejszą liczbę gości przydzielamy rabat od ceny cennikowej (10% dla 4 osób i 20 % dla 2 osób).

Na terenie obiektu znajduje się centrum nurkowe Active Divers: https://nurek.pl/Nurkowanie turystyczne i rekreacyjne dostępne na wyciągnięcie ręki. Prowadzone są kursy turystyczne (stażowe), dzienne i nocne. Jeśli chciałbyś rozpocząć swoją przygodę z nurkowaniem to miejsce będzie idealne. Dla naszych gości RABATA - 20%Prosimy o wcześniejszy kontakt: 530 303 656.


Obiekt akceptuje Kartę Dużej Rodziny.
Posiadaczom Karty przysługuje rabat w wysokości 5%. Rabat ten sumuje
się z innymi promocjami znajdującymi się aktualnie na stronie www.sunandsnow.pl ale nie sumuje się z innymi kodami rabatowymi.
Zniżka jest udzielana na podstawie numeru karty podanego konsultantowi przez Gościa w trakcie rozmowy
telefonicznej.

Orientacyjne odległości: • Jezioro Kalwa – 40-50 m • Rynek Miasta – 300 m • Olsztyn – 28 km • Szczytno – 18 km

DOSTĘPNYCH APARTAMENTÓW: 9