Nowe Orłowo

Gdynia, Kiedronia 1

Nowe Orłowo

Gdynia, ul. Kiedronia 1

blisko plaży blisko plaży
blisko szlaków blisko szlaków
blisko sklepu blisko sklepu

Orientacyjne odległości

plaża: 600 m

plaża dla psów: 1,5 km

sklep: 500 m

restauracja: 500 m

molo: 600 m

apteka: 650 m

dworzec: 5,5 km

Molo: 600 m

Statek "Dar Pomorza": 5,5 km

Okręt "Błyskawica": 5,5 km

Muzeum Marynarki Wojennej: 4,9 km

Kamienna Góra: 4,5 km

Klif orłowski: 600 m

Centrum nauki Experyment: 2,2 km

Proponujemy Państwu nowoczesne, komfortowe apartamenty znajdujące się w najbardziej prestiżowej dzielnicy Gdyni o nazwie Nowe Orłowo. Lokalizacja gwarantuje Państwu możliwość bezpiecznego i spokojnego odpoczynku. Obiekt jest monitorowany i strzeżony.

Na naszych Gości czeka wiele atrakcji. Warto choćby wspomnieć o naturalnym, pięknym klifie, orłowskim molo promenadzie Królowej Marysieńki z placem zabaw dla dzieci czy znanej i cenionej przez Gości restauracji "Tawerna Orłowska”, znajdującej się tuż przy plaży.

Dojście do najstarszego w Europie molo, gdzie mogą Państwo odpocząć wsłuchując się w szum morskich fal, zajmuje kilka minut. W niedalekiej odległości od obiektu jest również rezerwat przyrody Kępa Redłowska. Latem będą Państwo mieć okazję do obejrzenia na plaży spektaklu teatru miejskiego w Gdyni.

Lokalizacja cieszy się ogromnym zainteresowaniem ze względu na sąsiedztwo przyrody. Jest to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi oraz osób pragnących odpocząć z dala od zgiełku miasta.

Apartamenty, które Państwu oferujemy, zostały zaprojektowane z troską o szczegóły i zgodnie z najnowszymi standardami. Posiadają one w pełni wyposażone aneksy kuchenne. Jeden z nich posiada również ogród z tarasem. 

Obiekt nie akceptuje zwierząt

Apartamenty są wyposażone w czystą pościel i ręczniki.

Zapewniamy miejsca parkingowe (dodatkowo płatne). 

Istnieje możliwość bezpłatnego wypożyczenia krzesełka do karmienia oraz wanienki.  Łóżeczko turystyczne udostępniamy dla Państwa za dodatkową opłatą (50 zł za cały pobyt).


Wybierz miasto Wybierz termin Liczba osób

Wybierz liczbę pokoi

Wybierz cenę

Przedział cenowy (za apartament)

Cechy apartamentu

Dodatkowe cechy

Dodatkowe wyposażenie

Widok

Kuchnia

Łazienka

Media

Łóżka - szczegóły

Parking