Latarnia

Latarnia
Władysławowo, Siedleckiego 18

Latarnia 9,3

Władysławowo, ul. Siedleckiego 18

plac zabaw plac zabaw
brak windy brak windy
blisko lasu blisko lasu
blisko plaży blisko plaży
blisko szlaków blisko szlaków
blisko sklepu blisko sklepu
blisko centrum miasta blisko centrum miasta

Wybierz miasto Wybierz termin Liczba osób

Latarnia – apartamenty na ulicy Siedleckiego w Władysławowie

Obiekt apartamentowy "Latarnia Morska" nawiązuje swoją architekturą do nadmorskiego klimatu Władysławowa. Znajduje się w samym centrum, w bliskiej odległości od plaży, a zarazem w spokojnej części miasta. Blisko punktów handlowych i gastronomicznych. Do dyspozycji gości jest miejsce postojowe w hali garażowej. W tylnej części budynku znajduje się teren zielony z ławkami przy alejce, a dla najmłodszych plac zabaw ze zjeżdżalnią. Dodatkowym atutem jest ochrona oraz monitoring. 


Udogodnienia w Latarnia

  • Prywatna łazienka
  • Internet Wi-Fi (więcej informacji w recepcji obiektu)
  • Możliwość wypożyczenia krzesełka do karmienia i łóżeczka turystycznego (Koszt to 30zł za dobę)
  • Miejsce postojowe w hali garażowej
  • Teren zielony z ławkami
  • Plac zabaw ze zjeżdżalnią
  • Ochrona i monitoring

Latarnia z lotu ptaka – Poznaj okolicę obiektu

Obiekt położony jest w centrum Władysławowa, blisko plaży oraz punktów handlowych i gastronomicznych. Władysławowo to popularne nadmorskie miasto oferujące liczne atrakcje turystyczne, takie jak muzea, parki, ścieżki spacerowe i rowerowe. W mieście można aktywnie spędzać czas, korzystając z nadmorskiego klimatu i lokalnych atrakcji.

Dojazd do obiektu

Do obiektu można dojechać komunikacją miejską kursującą do centrum Władysławowa. Dla zmotoryzowanych dostępne są zjazdy z głównych dróg prowadzących do miasta. Obiekt znajduje się na ulicy Siedleckiego, łatwo dostępnej z centrum, z możliwością parkowania w hali garażowej.


Sezonowe atrakcje w Latarnia

Władysławowo oferuje atrakcje zarówno zimą, jak i latem, dostosowane do sezonu. Miasto zachęca do korzystania z aktywności na świeżym powietrzu oraz wydarzeń kulturalnych i sportowych.

Co warto zrobić w Władysławowie zimą?

  • Spacerowanie po nadmorskiej plaży i promenadzie
  • Zwiedzanie lokalnych muzeów i galerii
  • Korzystanie z tras spacerowych i rowerowych

Co warto zrobić w Władysławowie latem?

  • Relaks na plaży i kąpiele morskie
  • Wypożyczanie sprzętu wodnego i sporty wodne
  • Udział w lokalnych festiwalach i imprezach plenerowych

Zasady panujące w obiekcie

  • Zameldowanie / wymeldowanie: Zameldowanie od godziny 16:00, Wymeldowanie do godziny 11:00. Wcześniejsze zameldowanie/późniejsze wymeldowanie można ustalić indywidualnie w biurze lokalnym.
  • Pobyt zwierząt: możliwy w wybranych apartamentach (wymagany kontakt telefoniczny) - Koszt pobytu zwierzęcia to 40zł za dobę za każde zwierzę
  • Cisza nocna: obowiązuje w godzinach 22:00–6:00
Orientacyjne odległości

plaża: 450 m

plaża dla psów: 2,3 km

restauracja: 190 m

sklep: 190 m

apteka: 350m

dworzec: 400m

Port Morski: 900 m

Aleja Gwiazd: 850 m

Ocean Park: 1,1 km

Dom Rybaka: 600 m

Wieża Widokowa: 600 m

Muzeum Motyli: 600 m

Lunapark: 600 m

Ośrodek sportowy CETNIEWO : 1,3 km

Wszystkich opinii: 10
9,3
Katarzyna 9 dni, lipiec 2025
Dodano: 10.7.2025
Kolejny udany pobyt, na pewno nie ostatni.
rozwiń
10,0
Dziękujemy serdecznie za zaufanie i miłe słowa! Cieszymy się, że kolejny pobyt był udany — to dla nas największa satysfakcja. Z radością będziemy gościć Państwa ponownie! Do zobaczenia! Pozdrawiam Klaudia Sun&Snow
rozwiń
Brygida 9 dni, kwiecień 2025
Dodano: kwiecień 2025
9,0
Anna 7 dni, luty 2025
Dodano: luty 2025
9,3
Edyta 3 dni, styczeń 2025
Dodano: styczeń 2025
10,0
Maciej 2 dni, listopad 2024
Dodano: listopad 2024
9,3
Zbigniew 4 dni, październik 2024
Dodano: październik 2024
7,7
Agnieszka 8 dni, sierpień 2024
Dodano: sierpień 2024
10,0
Izabela 5 dni, sierpień 2024
Dodano: sierpień 2024
8,7
PAWEŁ 3 dni, lipiec 2024
Dodano: lipiec 2024
8,7
Julita 4 dni, czerwiec 2024
Dodano: czerwiec 2024
10,0