Piwna – apartamenty na ulicy Piwnej w Warszawie
Obiekt usytuowany tuż przy placu Zamkowym w sercu warszawskiego Starego Miasta. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się Zamek Królewski, Kolumna Zygmunta, Rynek Starego i Nowego Miasta. W niewielkiej odległości zlokalizowany jest Pałac Prezydencki oraz Uniwersytet Warszawski. Doskonałą komunikację z innymi dzielnicami Warszawy zapewniają liczne przystanki tramwajowe oraz autobusowe, a także stacje metra. W pobliżu znajdują się restauracje, muzea, teatry oraz tereny rekreacyjne przy bulwarach wiślanych.
Piwna z lotu ptaka – Poznaj okolicę obiektu
Wokół obiektu znajdują się liczne zabytki i atrakcje historyczne, takie jak Zamek Królewski i Rynek Starego Miasta. Warszawa oferuje bogatą ofertę kulturalną, w tym muzea, teatry oraz tereny zielone idealne na spacery i rekreację. Miasto to jest dynamiczne i pełne życia, z licznymi kawiarniami i restauracjami w pobliżu.
Dojazd do obiektu
Do obiektu można łatwo dojechać komunikacją miejską, korzystając z licznych przystanków tramwajowych, autobusowych oraz stacji metra w pobliżu. Zjazdy z głównych dróg prowadzą bezpośrednio do centrum, a lokalne wskazówki ułatwiają znalezienie apartamentu na ulicy Piwnej.
Sezonowe atrakcje w Piwna
Warszawa oferuje różnorodne atrakcje przez cały rok, z podziałem na sezon zimowy i letni, które pozwalają na aktywne spędzanie czasu i poznawanie miasta.
Co warto zrobić w Warszawie zimą?
- Zwiedzanie muzeów i galerii sztuki
- Spacer po zabytkowym Starym Mieście
- Wizyta w kawiarniach i restauracjach serwujących sezonowe potrawy
Co warto zrobić w Warszawie latem?
- Relaks na bulwarach wiślanych
- Udział w festiwalach i wydarzeniach plenerowych
- Wycieczki rowerowe po parkach i ścieżkach miejskich
Zasady panujące w obiekcie
- Zameldowanie / wymeldowanie: Zameldowanie od godziny 16:00, Wymeldowanie do godziny 11:00. Wcześniejsze zameldowanie/późniejsze wymeldowanie można ustalić indywidualnie w biurze lokalnym.
- Pobyt zwierząt: możliwy w wybranych apartamentach (wymagany kontakt telefoniczny) - Koszt pobytu zwierzęcia to 40zł za dobę za każde zwierzę
- Cisza nocna: obowiązuje w godzinach 22:00–6:00
Orientacyjne odległości