+48 22 450 26 26
SZUKAJ
Filtry
Apartamenty Sun&Snow Rezydencja Ustronie Morskie Ustronie Morskie

Rezydencja Ustronie Morskie
Ustronie Morskie, Zachodnia 11-13


  • Filtry
Plac zabaw - Dostępny Restauracja - Niedostępna Winda - Dostępna SPA - Niedostępne Basen - Dostępny Siłownia - Dostępna
Rezydencja Ustronie Morskie
Ustronie Morskie
Plac zabaw - Dostępny Restauracja - Niedostępna Winda - Dostępna SPA - Niedostępne Basen - Dostępny Siłownia - Dostępna

Rezydencja Ustronie Morskie - to wspaniałe miejsce na wypoczynek zarówno dla Gości indywidualnych, jak i rodzin z dziećmi.

Obiekt znajduje się w miejscowości Ustronie Morskie, na obszarze objętym programem Natura 2000, zaledwie 500 m od plaży.  W obiekcie do dyspozycji gości znajduje się odkryty, podświetlany i podgrzewany basen oraz brodzik dla najmłodszych gości, kort tenisowy, siłownię z salą fitness, boisko do gry w koszykówkę oraz duży plac zabaw dla dzieci. Na dachu znajduje się piękny słoneczny taras z widokiem na morze. 

Budynek wyposażony jest w windę oraz bezpłatny parking. 

Apartamenty harmonijnie wpisuje się w nadmorskie otoczenie. Duża przestrzeń obszarów zielonych wokół obiektu, zlokalizowane na nich miejsca do odpoczynku oraz przestronny plac zabaw dla dzieci stwarzają wyjątkową atmosferę i stanowią oazę dla najmłodszych. Cichą przystań i przytulny kąt do odpoczynku znajdą tu także osoby aktywne oraz seniorzy. Obiekt jest ogrodzony, co zapewni Państwu najwyższy poziom bezpieczeństwa.  

Do wybranych apartamentów można przyjechać z psem. Dodatkowy koszt pobytu z pupilem to 100 zł (opłata jednorazowa). Gości, którzy planują pobyt z pieskiem, prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny z pracownikami biura lokalnego (numer telefonu znajdą Państwo na naszej stronie w zakładce KONTAKT).

Apartamenty są wyposażone w czystą pościel i ręczniki. Istnieje możliwość bezpłatnego wypożyczenia krzesełka do karmienia oraz wanienki. Łóżeczko turystyczne udostępniamy dla Państwa za dodatkową opłatą (50 zł za cały pobyt). 

Obiekt akceptuje Kartę Dużej Rodziny.


Posiadaczom Karty przysługuje rabat w wysokości 5%. Rabat ten sumuje


się z innymi promocjami znajdującymi się aktualnie na stronie www.sunandsnow.pl ale nie sumuje się z innymi kodami rabatowymi.


Zniżka jest udzielana na podstawie numeru karty podanego konsultantowi przez Gościa w trakcie rozmowy


telefonicznej.Orientacyjne odległości:
•    Plaża – 500 m
•    Najbliższy sklep spożywczy – 300 m
DOSTĘPNYCH APARTAMENTÓW: 2