+48 22 450 26 26

Siedlisko Palenica

Ustroń, Wczasowa 66

Filtry - apartamenty

Siedlisko Palenica

Ustroń, ul. Wczasowa 66

zobacz mapę
miejsce na grilla miejsce na grilla
jacuzzi jacuzzi
blisko szlaków blisko szlaków
blisko wyciągu blisko wyciągu

Orientacyjne odległości

stok: 450 m

restauracja: 800 m

dworzec: 3 km

Kolej Linowa Czantoria: 2,1 km

Pijalnia wód mineralnych: 4,3 km

Sokolarnia: 3,5 km

Skocznia Adama Małysza: 12,2 km

Dolina Białej Wisełki: 18,6 km

Jezioro Czerniańskie: 13,9 km

Siedlisko Palenica to nie tylko komfortowe miejsce pobytu, ale i ogromny wybór atrakcji tuż obok apartamentu! Zaledwie 450 metrów dzieli Cię od stacji narciarskiej White Park Palenica. Na narciarzy czekają świetnie przygotowane, oświetlone trasy o różnym stopniu trudności, dobrze zaopatrzone wypożyczalnie sprzętu i bogata oferta szkoleniowa. Malownicza okolica Ustronia ma do zaoferowania jeszcze więcej. 

Na posesji Goście mogą korzystać z ruskiej bani (koszt: 100 zł). W celu rezerwacji prosimy o kontakt z wyprzedzeniem z biurem lokalnym. 

Obiekt zapewnia miejsca parkingowe. 

Apartamenty są wyposażone w czystą pościel oraz ręczniki.

Uwaga! Obiekt znajduje się na wzgórzu, w okresie zimowym zalecane są łańcuchy na oponach. 

Dla naszych gości specjalne rabaty na sezon zimowy 2022 w BESKID SPORT ARENA:

- 15% na kurs nauki jazdy (narty lub snowboard).

- 10% na wypożyczenie dowolnego sprzętu.

W przypadku zakupu kursu, przedszkole dla drugiego dziecka GRATIS.

Szczegóły na: https://beskidsportarena.pl/szkola-narciarska/Lokalizacja Siedliska: 

Wolisz podziwiać okolicę z perspektywy dwóch kółek? Właściciele rowerów MTB wybiorą ofertę BikeParku Palenica z 4 trasami o zróżnicowanym stopniu trudności i komfortowym wjazdem kolejką górską. Jeśli chcesz zażyć ruchu nieco mniej intensywnie, na szlaku ścieżki Jaszowianka do dyspozycji masz Strefę Sportu i Rekreacji z plenerową siłownią i sprzętem rekreacyjnym. Skate park i świetnie wyposażony plac zabaw w sąsiedztwie naszych apartamentów z pewnością spodobają się naszym najmłodszym gościom.

Malownicza okolica Ustronia ma do zaoferowania jeszcze więcej. Poza palenicką stacją narciarską w odwodzie masz także obiekt Czantoria Ski Resort. Szlaki rowerowe skrzyżowane w okolicy ustrońskiego amfiteatru prowadzą m.in. do Wisły, Skoczowa, Jaworza; apartament w Ustroniu może być także przystankiem na międzynarodowej trasie Central European Greenways, wiodącej dalej do Czech i Austrii.
Wolisz turystykę pieszą? Przed Tobą wiele kilometrów wędrówki: na zdobycie czekają m.in. Równica, Mała i Wielka Czantoria, przełęcz Beskidek, Soszów, Stożek Wielki. Aby aktywnie spędzić czas, nie musisz nawet opuszczać miasta – znakomicie rozwinięta infrastruktura sportowa w Ustroniu obejmuje m.in. korty tenisowe i plenerowe siłownie.

Chcesz pokazać swoim dzieciom piękno gór i frajdę z uprawiania sportów zimowych? Nie mogłeś trafić lepiej! White Park Palenica to jedno z najlepszych w regionie miejsc do nauki jazdy na nartach: obiekt prowadzi szkołę narciarsko-snowboardową dla juniorów, przedszkole narciarskie i komfortowy wyciąg dla początkujących. Atrakcji dla dzieci w Ustroniu nie brak także w sezonie letnim. Tym najbardziej energicznym proponujemy wycieczkę na Równicę z przystankiem w tamtejszym parku linowym, a w samym mieście – szaleństwa w skateparku lub na licznych placach zabaw. Leśny Park Niespodzianek stwarza z kolei okazję do bliższego przyjrzenia się beskidzkiej przyrodzie: zobaczycie tu wspaniałe sokoły i sowy, nakarmicie z ręki muflony i daniele, a z punktów widokowych wypatrzycie najwyższe szczyty Beskidu Śląskiego.

Rozwiń opis

Ukryj opis

Liczba apartamentów spełniających wszystkie kryteria: 2

Apartament górny

Liczba pokoi: 2

Powierzchnia: 80 m2

Piętro: 2

Łóżka 1 os.: 0

Łóżka 2 os.: 2

Liczba osób: 4

Cena za noc od: 280 zł

Zobacz i zarezerwuj

Apartament dolny

Liczba pokoi: 3

Powierzchnia: 100 m2

Piętro: 1

Łóżka 1 os.: 0

Łóżka 2 os.: 3

Liczba osób: 6

Cena za noc od: 330 zł

Zobacz i zarezerwuj