+48 22 450 26 26
SZUKAJ
Filtry
Apartamenty Sun&Snow Pstrowskiego Szklarska Poręba

Pstrowskiego
Szklarska Poręba, ul. Pstrowskiego 4 A


  • Filtry
Plac zabaw - Niedostępny Restauracja - Niedostępna Winda - Niedostępna SPA - Niedostępne Basen - Niedostępny Siłownia - Niedostępna
Pstrowskiego
Szklarska Poręba
Plac zabaw - Niedostępny Restauracja - Niedostępna Winda - Niedostępna SPA - Niedostępne Basen - Niedostępny Siłownia - Niedostępna

Obiekt położony jest w samym centrum Szklarskiej Poręby. Lokalizacja ta stanowi idealną bazę wypadową do pieszych wędrówek, położony jest na południowym stoku Doliny Kamiennej z widokiem na panoramę miasta. W pobliżu znajduje się wiele atrakcji turystycznych (między innymi znany Park Odkrywców oraz Ski Arena Szrenica), punktów gastronomicznych oraz sklepów. Wokół budynku jest dużo zieleni, okolica jest spokojna. Do wybranych apartamentów można przyjechać z psem. Dodatkowy koszt pobytu z pupilem to 100 zł (opłata jednorazowa). Gości, którzy planują pobyt z pieskiem, prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny z pracownikami biura lokalnego (numer telefonu znajdą Państwo na naszej stronie w zakładce KONTAKT). Apartamenty są wyposażone w czystą pościel i ręczniki. Istnieje możliwość bezpłatnego wypożyczenia krzesełka do karmienia oraz wanienki. Łóżeczko turystyczne udostępniamy dla Państwa za dodatkową opłatą (50 zł za cały pobyt).

W sezonie zimowym prosimy o przystosowanie samochodów do warunków pogodowych panujących w górach, istnieje możliwość występowania utrudnionego dojazdu do obiektu.

Miejsce parkingowe znajduje się przy ul. Cichej (ok 100 m od ul. Pstrowskiego).

Orientacyjne odległości:  

• Centrum – 50m Najbliższy sklep spożywczy – 50 m •StacjaPKS/PKP - 800 m •Wyciąg orczykowy - 1100 m Wyciąg krzesełkowy - 1700 m •Park Rozrywki Esplanada 120 m. 

Obiekt akceptuje Kartę Dużej Rodziny.
Posiadaczom Karty przysługuje rabat w wysokości 5%. Rabat ten sumuje
się z innymi promocjami znajdującymi się aktualnie na stronie www.sunandsnow.pl ale nie sumuje się z innymi kodami rabatowymi.
Zniżka jest udzielana na podstawie numeru karty podanego konsultantowi przez Gościa w trakcie rozmowy
telefonicznej.DOSTĘPNYCH APARTAMENTÓW: 0