+48 22 450 26 26

Przy Chybotku

Szklarska Poręba, Waryńskiego 3

Filtry - apartamenty

Przy Chybotku

Szklarska Poręba, ul. Waryńskiego 3

zobacz mapę
Blisko szlaków Blisko szlaków
Blisko wyciągu Blisko wyciągu
Blisko sklepu Blisko sklepu
Blisko centrum miasta Blisko centrum miasta

Orientacyjne odległości

restauracja: 3,2 km

stok/wyciąg narciarski: 2,2 km

sklep: 1,5 km

apteka: 3,1 km

dworzec: 3 km

Śnieżne Kotły: 30 km

Wodospad Kamieńczyk: 7 km

Wodospad Szklarski: 4 km

Muzeum Minerałów: 30 km

Huta Julia: 4 km

Chybotek: 1,5 km

Apartamenty Sun & Snow przy Chybotku  położony jest w zacisznym i atrakcyjnym turystycznie miejscu na pograniczu Szklarskiej Poręby Dolnej i Średniej. Z okien roztacza się widok na panoramę Karkonoszy. Nieopodal od niego rozpoczynają swój początek szlaki na szczyty górskie oraz „Szlak Waloński” z pobliskimi: "Lipą Sądową”, „Złotym Widokiem”, głazem „Chybotek”,”Wodospadem Szklarki” oraz domem malarza Hofmana „Wlastimilówką”. Od parku rozrywki „Dinopark” dzieli go kilkusetmetrowa odległość, a do PKP Szklarska Poręba Średnia dojście pieszo zajmuje około 10 min. Jest doskonałym miejscem wypoczynku zarówno dla aktywnych amatorów pieszych wycieczek, górskich eskapad, jazdy na rowerze, biegów oraz zjazdów narciarskich jak i dla tych korzystających z innych form rozrywki i relaksu. Apartamenty posiadają aneksy kuchenne oraz balkony lub taras wyposażone w meble do wypoczynku. 

Goście mają do swojej wyłącznej dyspozycji oznakowane i dedykowane do apartamentów miejsca parkingowe.

Obiekt nie akceptuje zwierząt. 

Istnieje możliwość bezpłatnego wypożyczenia krzesełka do karmienia oraz wanienki. Łóżeczko turystyczne udostępniamy dla Państwa za dodatkową opłatą (50 zł za cały pobyt).  

UWAGA! Obecnie w Szklarskiej Porębie występują, niezależne od nas, problemy z odbiorem telewizji naziemnej. Przepraszamy za niedogodności!

Rozwiń opis

Ukryj opis

Liczba apartamentów spełniających wszystkie kryteria: 0