Promenada II

Świnoujście, różne adresy

Promenada II

Świnoujście, ul. różne adresy

Orientacyjne odległości

plaża: 250 m

plaża dla psów: 1,7 km

restauracja: 100 m

sklep: 100 m

apteka: 450 m

dworzec polski: 2,3 km

dworzec niemiecki (UBB): 2,2 km

Promenada: 150 m

Latarnia morska: 7,3 km

Park Zdrojowy: 500 m

Falochron Zachodni/Stawa Młyny: 1,8 km

Falochron Centralny: 7,3 km

Fort Gerharda: 7,3 km

Fort Anioła: 1,6 km

Fort Zachodni: 1,8 km

marina: 1,2 km

Baltic Park Promenada to kompleks pięciu budynków, urządzonych w stylu śródziemnomorskim. Obiekt znajduje się tuż przy promenadzie spacerowej. Blisko stąd również do plaży. Dojście zajmuje jedynie kilka minut. 

Wszystkie apartamenty posiadają w pełni wyposażony aneks kuchenny oraz balkon. Na terenie obiektu przy niektórych budynkach znajduje się plac zabaw dla dzieci. Całość jest monitorowana, dzięki czemu nasi Goście mogą czuć się komfortowo i bezpiecznie. 

Apartamenty Baltic Park Promenada to miejsce, do którego będą chcieli Państwo powracać. Zasługą jest doskonała lokalizacja oraz wysoki standard wszystkich apartamentów. 

Nasi Goście mogą korzystać odpłatnie z naziemnych miejsc parkingowych - nie każdy apartament posiada miejsce parkingowe, prosimy o kontakt z biurem lokalnym w celu dopytania się o możliwość skorzystania z parkingu. 

Do wybranych apartamentów można przyjechać z psemDodatkowy koszt pobytu z pupilem to 100 zł (opłata jednorazowa). Gości, którzy planują pobyt z pieskiem, prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny z pracownikami biura lokalnego (numer telefonu znajdą Państwo na naszej stronie w zakładce KONTAKT).

Apartamenty są wyposażone w czystą pościel i ręczniki.

Istnieje możliwość bezpłatnego wypożyczenia krzesełka do karmienia oraz wanienki. Łóżeczko turystyczne udostępniamy dla Państwa za dodatkową opłatą (50 zł za cały pobyt).

Śniadania:

Pobliska kawiarnia Czuć Miętą oferuje 10 % rabat na menu śniadaniowe, do wyboru jest 11 propozycji śniadań. Śniadania są serwowane w godzinach 9:00 - 12:00, w sezonie 08:00 - 12:00. Vouchery rabatowe do kawiarni Czuć Miętą są wydawane w biurze lokalnym.

Informujemy, że z przyczyn technicznych winda w budynku na ul. Uzdrowiskowa 20 jest nieczynna do odwołania.
Wybierz miasto Wybierz termin Liczba osób

Wybierz liczbę pokoi

Wybierz cenę

Przedział cenowy (za apartament)

Cechy apartamentu

Dodatkowe cechy

Dodatkowe wyposażenie

Widok

Kuchnia

Łazienka

Media

Łóżka - szczegóły

Parking