+48 22 450 26 26
SZUKAJ
Filtry
Apartamenty Sun&Snow Nautilus SPA Świnoujście

Nautilus SPA
Świnoujście, Elizy Orzeszkowej 3

  • Filtry
Plac zabaw - Niedostępny Restauracja - Niedostępna Winda - Niedostępna SPA - Niedostępne Basen - Niedostępny Siłownia - Niedostępna
Nautilus SPA
Świnoujście
Plac zabaw - Niedostępny Restauracja - Niedostępna Winda - Niedostępna SPA - Niedostępne Basen - Niedostępny Siłownia - Niedostępna

Oferujemy Państwu nowoczesny obiekt z dostępem do sauny i basenu. Znajduje się on w pobliżu promenady, w niewielkiej odległości od szerokiej, piaszczystej plaży. Sąsiedztwo restauracji, barów i sklepów oraz wielu atrakcji turystycznych sprawia, że lokalizacja jest często wybierana przez naszych Gości.Wszystkie apartamenty zostały gustownie urządzone i posiadają w pełni wyposażony aneks kuchenny.Miejsca parkingowe udostępniamy odpłatnie. Klienci otrzymują 1 godzinę dziennie bezpłatnego korzystania z basenu.Do wybranych apartamentów można przyjechać z psem. Dodatkowy koszt pobytu z pupilem to 100 zł (opłata jednorazowa). Gości, którzy planują pobyt z pieskiem, prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny z pracownikami biura lokalnego (numer telefonu znajdą Państwo na naszej stronie w zakładce KONTAKT).Apartamenty są wyposażone w czystą pościel i ręczniki.Istnieje możliwość bezpłatnego wypożyczenia krzesełka do karmienia oraz wanienki. Łóżeczko turystyczne udostępniamy dla Państwa za dodatkową opłatą (50 zł za cały pobyt).

Obiekt akceptuje Kartę Dużej Rodziny. Posiadaczom Karty
przysługuje rabat w wysokości 5%. Rabat sumuje się z innymi promocjami i
dotyczy całej oferty. Zniżka jest udzielana na podstawie numeru karty podanego
konsultantowi przez Gościa w trakcie rozmowy telefonicznej.

Orientacyjne odległości: •Plaża – 250 m•Promenada – 100 m•Najbliższy sklep spożywczy – 100 m

Usługi Dodatkowe: 

Zaledwie 140 metrów od naszego obiektu znajduje się HOTEL & SPA "Trzy Wyspy" (ul. Cieszkowskiego 172-600 Świnoujście). Zapraszamy do skorzystania z poniższych usług, które oferuje Hotel. 

Vouchery na basen i śniadania są możliwe do zakupienia tylko w biurze lokalnym (ul. Uzdrowiskowa 18, 72-600 Świnoujście).

Usługi, które hotel oferuje:

1. Śniadanie w formie bufetu (w godzinach 07:00 - 10:00):

 - 27 zł  - dorośli oraz dzieci powyżej 13 r.ż. 

 - 13,5 zł - dzieci od 3 do 13 r.ż.

- bezpłatnie - dzieci do 3 r.ż. 

2. Active Day (basen, jaccuzi, strefa saun i strefa relaksu) - jednorazowe całodzienne wejście (czynne w godzinach 07:30 - 21:30, sauny od godz. 16:00)

 - 22 zł - dorośli oraz dzieci powyżej 13 r.ż.

 - 11 zł - dzieci od 3 do 13 r.ż.

 - bezpłatnie - dzieci do 3 r.ż.

3. Możliwość wykupu zabiegów Spa I Medi (Recepcja Spa), bezpośrednio w hotelu.


DOSTĘPNYCH APARTAMENTÓW: 1