+48 22 450 26 26
SZUKAJ
Filtry
Apartamenty Sun&Snow Sopocki Hipodrom Sopot

Sopocki Hipodrom
Sopot, Władysława Łokietka 55


  • Filtry
Plac zabaw - Niedostępny Restauracja - Niedostępna Winda - Niedostępna SPA - Niedostępne Basen - Niedostępny Siłownia - Niedostępna
Sopocki Hipodrom
Sopot
Plac zabaw - Niedostępny Restauracja - Niedostępna Winda - Niedostępna SPA - Niedostępne Basen - Niedostępny Siłownia - NiedostępnaObiekt zlokalizowany jest w niedalekiej odległości od Ergo Areny praz sopockiego Hipodromu. Okolica jest cicha, spokojna i w pełni bezpieczna. Niewielka odległość od plaży sprawia, że obiekt jest często odwiedzany przez naszych Gości. Apartamenty są komfortowe i przestrzenne. Każdy z nich posiada aneks kuchenny. Niektóre z apartamentów posiadają ogródek. Bezpłatne miejsca parkingowe znajdują się przed budynkiem. Obiekt nie akceptuje zwierząt. Apartamenty są wyposażone w czystą pościel i ręczniki. Istnieje możliwość bezpłatnego wypożyczenia krzesełka do karmienia oraz wanienki. Łóżeczko turystyczne udostępniamy dla Państwa za dodatkową opłatą (50 zł za cały pobyt). W obiekcie istnieje możliwość zamówienia śniadań (wersja klasyczna lub wegetariańska). 

Obiekt akceptuje Kartę Dużej Rodziny. Posiadaczom Karty przysługuje rabat w wysokości 5%. Rabat ten sumuje się z innymi promocjami znajdującymi się aktualnie na stronie www.sunandsnow.pl ale nie sumuje się z innymi kodami rabatowymi. Zniżka jest udzielana na podstawie numeru karty podanego konsultantowi przez Gościa w trakcie rozmowy telefonicznej.


Orientacyjne odległości: 

- Plaża – 1 km 

- Molo – 2 km 

- Ergo Arena – 600 m 

- Sklep spożywczy – 500 m. DOSTĘPNYCH APARTAMENTÓW: 1