+48 22 450 26 26
SZUKAJ
Filtry
Apartamenty Sun&Snow Łokietka Sopot

Łokietka
Sopot, Łokietka 23 A


  • Filtry
Plac zabaw - Niedostępny Restauracja - Niedostępna Winda - Niedostępna SPA - Niedostępne Basen - Niedostępny Siłownia - Niedostępna
Łokietka
Sopot
Plac zabaw - Niedostępny Restauracja - Niedostępna Winda - Niedostępna SPA - Niedostępne Basen - Niedostępny Siłownia - Niedostępna

Obiekt, który Państwu proponujemy, jest otoczony zielenią. Okolica stwarza możliwości do komfortowego odpoczynku. Osiedle jest zamknięte, dzięki czemu nasi Goście mogą czuć się bezpiecznie. W pobliżu znajduje się kilka godnych polecenia lokali gastronomicznych (między innymi restauracja ,,U Przyjaciół”, gdzie kuchenne rewolucje przeprowadzała Magda Gessler). W ciągu kilku minut mogą Państwo dotrzeć do znanego baru ,,Przystań”. Łatwe dojście do plaży oraz wysoki standard wykończenia apartamentów sprawiają, że obiekt jest szczególnie doceniany przez naszych Gości. Obiekt posiada windę. Zwierzęta nie są akceptowane. Zapewniamy bezpłatne miejsca parkingowe w hali garażowej. Apartamenty są wyposażone w czystą pościel i ręczniki. Istnieje możliwość bezpłatnego wypożyczenia krzesełka do karmienia oraz wanienki. Łóżeczko turystyczne udostępniamy dla Państwa za dodatkową opłatą (50 zł za cały pobyt).

Jeśli planujecie Państwo przyjazd po godzinach biura, prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny.

W obiekcie istnieje możliwość zamówienia śniadań (wersja klasyczna lub wegetariańska). Śniadania są zamawiane do godziny 19:00 dnia poprzedniego. Cena śniadania to 25 zł/os.

Obiekt akceptuje Kartę Dużej Rodziny.
Posiadaczom Karty przysługuje rabat w wysokości 5%. Rabat ten sumuje
się z innymi promocjami znajdującymi się aktualnie na stronie www.sunandsnow.pl ale nie sumuje się z innymi kodami rabatowymi.
Zniżka jest udzielana na podstawie numeru karty podanego konsultantowi przez Gościa w trakcie rozmowy
telefonicznej.

Orientacyjne odległości:

- Molo – 2,5 km

- Plaża – 1 km

- Restauracja – 600 m

DOSTĘPNYCH APARTAMENTÓW: 1