+48 22 450 26 26
SZUKAJ
Filtry
Apartamenty Sun&Snow LIDO Sarbinowo Sarbinowo

LIDO Sarbinowo
Sarbinowo, Południowa 64


  • Filtry
Plac zabaw - Dostępny Restauracja - Niedostępna Winda - Niedostępna SPA - Niedostępne Basen - Niedostępny Siłownia - Niedostępna
LIDO Sarbinowo
Sarbinowo
Plac zabaw - Dostępny Restauracja - Niedostępna Winda - Niedostępna SPA - Niedostępne Basen - Niedostępny Siłownia - Niedostępna

Proponujemy Państwu nowoczesne apartamenty w spokojnej i zielonej okolicy. Położone są one blisko pięknej, piaszczystej plaży. Goście mogą cieszyć się urokliwymi klifami i wydmami. Lokalizacja jest idealna dla osób szukających odpoczynku. Powietrze jest czyste, nasycone jodem. Łagodne ukształtowanie terenu skłania do aktywnego wypoczynku. W okolicy znajdują się atrakcje dla najmłodszych Gości - stadnina koni oraz mini zoo. Okolica obiektu jest w pełni bezpieczna. 

Do wybranych apartamentów można przyjechać z psem. Dodatkowy koszt pobytu z pupilem to 100 zł (opłata jednorazowa). Gości, którzy planują pobyt z pieskiem, prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny z pracownikami biura lokalnego (numer telefonu znajdą Państwo na naszej stronie w zakładce KONTAKT). 

Apartamenty są wyposażone w czystą pościel i ręczniki. Istnieje możliwość bezpłatnego wypożyczenia krzesełka do karmienia oraz wanienki. Łóżeczko turystyczne udostępniamy dla Państwa za dodatkową opłatą (50 zł za cały pobyt).


Orientacyjne odległości:

• Plaża – 350 - 400 m 

• Najbliższa restauracja – 100 m

• Sklep – 200 m 

Obiekt akceptuje Kartę Dużej Rodziny. Posiadaczom Karty przysługuje rabat w wysokości 5%. Rabat ten sumuje się z innymi promocjami znajdującymi się aktualnie na stronie www.sunandsnow.pl ale nie sumuje się z innymi kodami rabatowymi. Zniżka jest udzielana na podstawie numeru karty podanego konsultantowi przez Gościa w trakcie rozmowy telefonicznej.


DOSTĘPNYCH APARTAMENTÓW: 1