+48 22 450 26 26
SZUKAJ
Filtry
Apartamenty Sun&Snow Wechta - Promenada Gwiazd Międzyzdroje

Wechta - Promenada Gwiazd
Międzyzdroje, Promenada Gwiazd 28


  • Filtry
Plac zabaw - Niedostępny Restauracja - Niedostępna Winda - Niedostępna SPA - Niedostępne Basen - Niedostępny Siłownia - Niedostępna
Wechta - Promenada Gwiazd
Międzyzdroje
Plac zabaw - Niedostępny Restauracja - Niedostępna Winda - Niedostępna SPA - Niedostępne Basen - Niedostępny Siłownia - Niedostępna

Promenada Gwiazd to nowoczesny obiekt zlokalizowany w ścisłym centrum Międzyzdrojów, w bliskim sąsiedztwie promenady i plaży. W pobliżu znajduje się wiele lokali gastronomicznych oraz sklepów. Większość apartamentów posiada przepiękny widok na morze. Na 12. piętrze znajduje się ogólnodostępny taras widokowy, odkryty basen oraz sauna. Wspomniane atuty sprawiają, że apartamenty w Promenadzie Gwiazd cieszą się dużym zainteresowaniem wśród naszych Gości, którzy chętnie tu wracają. Część apartamentów posiada (dodatkowo płatne) miejsce parkingowe w garażu podziemnym. Do wybranych apartamentów można przyjechać z psem. Dodatkowy koszt pobytu z pupilem to 100 zł (opłata jednorazowa). Gości, którzy planują pobyt z pieskiem, prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny z pracownikami biura lokalnego (numer telefonu znajdą Państwo na naszej stronie w zakładce KONTAKT). Apartamenty są wyposażone w czystą pościel i ręczniki. Istnieje możliwość bezpłatnego wypożyczenia krzesełka do karmienia oraz wanienki. Łóżeczko turystyczne udostępniamy dla Państwa za dodatkową opłatą (50 zł za cały pobyt). Orientacyjne odległości: • Plaża – 50 m • Promenada – 40 m. 

UWAGA! BASEN, SAUNA -  czynne od 22 czerwca 2020 r. 

PARKING: Obiekt Promenada Gwiazd dysponuje dwoma miejscami parkingowymi. Jedno miejsce parkingowe jest przypisane do dwóch apartamentów 1010 i 1010 A. W celu dokonania rezerwacji KONIECZNY jest kontakt telefoniczny z biurem lokalnym bądź działem rezerwacji. Parking płatny: 20 zł/doba.

Apartamenty 1010 i 1010 A  mają wspólne wejście i domofon. Apartament 1010 A mieści się wyżej, dlatego aby się do niego dostać należy pokonać kilka schodów.

DOSTĘPNYCH APARTAMENTÓW: 7