+48 22 450 26 26
SZUKAJ
Filtry
Apartamenty Sun&Snow Nad Potokiem Krynica-Zdrój

Nad Potokiem
Krynica-Zdrój, Kraszewskiego 171 A


  • Filtry
Plac zabaw - Niedostępny Restauracja - Niedostępna Winda - Niedostępna SPA - Niedostępne Basen - Niedostępny Siłownia - Niedostępna
Nad Potokiem
Krynica-Zdrój
Plac zabaw - Niedostępny Restauracja - Niedostępna Winda - Niedostępna SPA - Niedostępne Basen - Niedostępny Siłownia - Niedostępna

Apartamentowiec "Nad Potokiem" Kraszewskiego 171 A jest położony w południowej części miasta (w dolinie Kryniczanki). W niewielkiej odległości od obiektu znajduje się trasa rowerowa, grill oraz wyciąg narciarski Jaworzyna Krynicka. Okolica jest spokojna i sprzyja możliwości odpoczynku od miejskiego gwaru. Teren obiektu został gustownie zagospodarowany. Przed budynkiem dostępne są bezpłatne miejsca parkingowe. Nie są one gwarantowane i numerowane. W pobliżu znajdą Państwo sklepy spożywcze i restauracje. Centrum Krynicy Zdroju jest oddalone o około 3 km od obiektu. W okolicy znajdują się atrakcje turystyczne, które ucieszą naszych najmłodszych Gości: park linowy oraz sztuczne lodowisko. Do wybranych apartamentów można przyjechać z psem. Dodatkowy koszt pobytu z pupilem to 100 zł (opłata jednorazowa). Gości, którzy planują pobyt z pieskiem, prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny z pracownikami biura lokalnego (numer telefonu znajdą Państwo na naszej stronie w zakładce KONTAKT).

Apartamenty są wyposażone w czystą pościel i ręczniki. Istnieje możliwość bezpłatnego wypożyczenia krzesełka do karmienia oraz wanienki. Łóżeczko turystyczne udostępniamy dla Państwa za dodatkową opłatą (50 zł za cały pobyt).

Obiekt akceptuje Kartę Dużej Rodziny.
Posiadaczom Karty przysługuje rabat w wysokości 5%. Rabat ten sumuje
się z innymi promocjami znajdującymi się aktualnie na stronie www.sunandsnow.pl ale nie sumuje się z innymi kodami rabatowymi.
Zniżka jest udzielana na podstawie numeru karty podanego konsultantowi przez Gościa w trakcie rozmowy
telefonicznej.

DOSTĘPNYCH APARTAMENTÓW: 1