Centrum Cicha

Krynica-Zdrój, ul. Cicha 8

Centrum Cicha

Krynica-Zdrój, ul. ul. Cicha 8

winda winda
blisko szlaków blisko szlaków
blisko wyciągu blisko wyciągu
blisko sklepu blisko sklepu
bllisko centrum miasta bllisko centrum miasta
udogodnienia dla niepełnosprawnych udogodnienia dla niepełnosprawnych

Orientacyjne odległości

restauracja: 450 m

stok/wyciąg narciarski: 650 m

sklep: 140 m

apteka: 150 m

dworzec: 1,8 km

Jaworzyna Krynicka / Kolejka Gondolowa: 6,2 km

Deptak/ Muzeum Nikofa/ Fontanny Muzyczne/ Pijalnia Wód Mineralnych: 750 m

Góra Parkowa: 500 m

Wieża Widokowa / Stok narciarski Arena Słotwiny Widokowa: 4,5 km

Tężnia solankowa Park Słotwiński: 1,2 km

Sankostrada: 1 km

Hala MOSIR/ Lodowisko całoroczne: 800 m

Park Linowy: 5,4 km

Szanowni Państwo w związku z trwającymi pracami budowlanymi w pobliżu obiektu Centrum Cicha, informujemy, iż na terenie obiektu mogą wystąpić niedogodności w postaci hałasu. Przepraszamy!

Obiekt usytuowany jest w samym centrum uzdrowiska, w pobliżu najbardziej interesujących atrakcji turystycznych, punktów gastronomicznych i sklepów. Lokalizacja stanowi idealną bazę wypadową do pieszych wędrówek. W odległości kilku minut pieszo znajduje się Deptak z Pijalnią Główną, Park im. Mieczysława Dukieta z atrakcjami, jak np. nowoczesna multimedialna fontanna, zielone skwery z siedziskami oraz leżakami, stoliki do gry w szachy, Góra Parkowa na którą można wyjechać kolejką linowo terenową, znany Park Słotwiński z Tężnią Solankową, który warto odwiedzić podczas pobytu. Jedną z większych atrakcji miasteczka jest „Tor Saneczkowy”, "Hala Lodowa" – doskonała zabawa dla dzieci i dorosłych, Stacja Narciarska Jaworzyna Krynicka oraz "Wieża Widokowa” na Słotwinach.

Wszystkie apartamenty charakteryzują się wysokim standardem wyposażenia, każdy z nich posiada aneks kuchenny. Apartamenty są wyposażone w czystą pościel i ręczniki.

Do wybranych apartamentów można przyjechać z psem. Dodatkowy koszt pobytu z pupilem to 100 zł (opłata jednorazowa). Gości, którzy planują pobyt z pieskiem, prosimy o wcześniejszy
kontakt telefoniczny z pracownikami biura lokalnego (numer telefonu znajdą Państwo na naszej stronie w zakładce KONTAKT).

Istnieje możliwość bezpłatnego wypożyczenia krzesełka do karmienia oraz wanienki. Łóżeczko turystyczne udostępniamy dla Państwa za dodatkową opłatą (50 zł za cały pobyt).

Wybierz miasto Wybierz termin Liczba osób

Wybierz liczbę pokoi

Wybierz cenę

Przedział cenowy (za apartament)

Cechy apartamentu

Dodatkowe cechy

Dodatkowe wyposażenie

Widok

Kuchnia

Łazienka

Media

Łóżka - szczegóły

Parking