+48 22 450 26 26
SZUKAJ
Filtry
Apartamenty Sun&Snow Continental Krynica Morska

Continental
Krynica Morska, Przyjaźni 7


  • Filtry
Plac zabaw - Niedostępny Restauracja - Niedostępna Winda - Niedostępna SPA - Niedostępne Basen - Niedostępny Siłownia - Niedostępna
Continental
Krynica Morska
Plac zabaw - Niedostępny Restauracja - Niedostępna Winda - Niedostępna SPA - Niedostępne Basen - Niedostępny Siłownia - Niedostępna

OD 02.09.2019 BĘDĄ PROWADZONE PRACE REMONTOWE BALKONÓW, KTÓRE MOGĄ GENEROWAĆ HAŁAS ORAZ NIEDOGODNOŚCI. PRZEPRASZAMY!

Obiekt nie zezwala na parkowanie samochodów z instalacją gazową.

Apartamenty w obiekcie Continental znajdują się blisko pięknej, piaszczystej plaży. Łatwo stąd również dotrzeć do centrum miasta, gdzie znajdą Państwo wiele restauracji, pubów i kawiarni.Mamy do zaoferowania pobyt w otoczeniu pięknej przyrody Parku Krajobrazowego Mierzei Wiślanej, gdzie powietrze przesycone jest jodem i bryzą morską, a lokalny mikroklimat zachęca do przyjazdów rodzin z dziećmi.Nasz obiekt jest strzeżony i monitorowany całodobowo, co daje naszym Gościom poczucie bezpieczeństwa i komfort wypoczynku. Inwestycja została pięknie zagospodarowana. Wszystkie apartamenty są wyposażone zgodnie z najnowszymi standardami. Każdy z nich posiada w pełni wyposażony aneks kuchenny. Apartamenty są wyposażone w czystą pościel i ręczniki. W pobliżu obiektu znajduje się całoroczna restauracja z dużą salą konferencyjną. Do wybranych apartamentów można przyjechać z psem. Dodatkowy koszt pobytu z pupilem to 100 zł (opłata jednorazowa). Gości, którzy planują pobyt z pieskiem, prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny z pracownikiem biura lokalnego (numer telefonu znajdą Państwo na naszej stronie w zakładce KONTAKT). Istnieje możliwość bezpłatnego wypożyczenia krzesełka do karmienia oraz wanienki. Łóżeczko turystyczne udostępniamy dla Państwa za dodatkową opłatą (50 zł za cały pobyt).

Miejsce parkingowe dostępnego w hali garażowej   płatne 20 zł/doba.

Orientacyjne odległości:•Plaża – 100 m•Latarnia Morska – 100 m•Centrum miasta – 800 m•Aquapark – 50 m•Najbliższy sklep spożywczy – 900 metrów (w sezonie otwarte są również dwa mniejsze sklepy w odległości 50 m od obiektu)


Obiekt akceptuje Kartę Dużej Rodziny.
Posiadaczom Karty przysługuje rabat w wysokości 5%. Rabat ten sumuje
się z innymi promocjami znajdującymi się aktualnie na stronie www.sunandsnow.pl ale nie sumuje się z innymi kodami rabatowymi.
Zniżka jest udzielana na podstawie numeru karty podanego konsultantowi przez Gościa w trakcie rozmowy
telefonicznej.

DOSTĘPNYCH APARTAMENTÓW: 56