Royal Smart Studios Klemensiewicza

Kraków, Zenona Klemensiewicza 1

Royal Smart Studios Klemensiewicza

Kraków, ul. Zenona Klemensiewicza 1

rowerownia rowerownia
winda winda
blisko Starego Miasta blisko Starego Miasta
blisko sklepu blisko sklepu
bllisko centrum miasta bllisko centrum miasta

Orientacyjne odległości

sklep: 500 m

restauracja: 500 m

apteka: 500 m

dworzec: 1,5 kmObiekt zlokalizowany jest w ścisłym centrum miasta, w odległości ok. 1300m od dworca Kraków Główny i od Galerii Krakowskiej - 3 przystanki autobusowe, dojazd samochodem w kilka minut. W przeciwnym kierunku jest dogodny wyjazd na ulicę Opolską - główną arterię komunikacyjną północnej części Krakowa, która prowadzi na wschód do Nowej Huty, a na zachód do Bronowic i na lotnisko w Balicach. 

W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się Uniwersytet Rolniczy, a w promieniu kilku minut dwie inne uczelnie: Uniwersytet Ekonomiczny oraz Politechnika Krakowska, a trochę dalej, ale z dobrym dojazdem, Akademia Górniczo-Hutnicza i Uniwersytet Pedagogiczny. 

W bliskiej odległości są również duże kompleksy biurowców przy ul. Opolskiej oraz w sąsiedztwie dworca głównego oraz Galerii Krakowskiej. To wszystko decyduje o unikatowej lokalizacji. 

Do Rynku Głównego jest 2500m. Obiekt znajduje się przy ulicy Klemensiewicza, małej uliczce - przecznicy z Alei 29-ego Listopada, która stanowi oś komunikacyjną tej części Krakowa - od centrum w stronę Kielc i Warszawy. 

Położenie w kameralnej uliczce zapewnia spokojne sąsiedztwo, a wylot na Aleję 29-ego Listopada dogodny wyjazd w każdym kierunku miasta.

Wybierz miasto Wybierz termin Liczba osób

Wybierz liczbę pokoi

Wybierz cenę

Przedział cenowy (za apartament)

Cechy apartamentu

Dodatkowe cechy

Dodatkowe wyposażenie

Widok

Kuchnia

Łazienka

Media

Łóżka - szczegóły

Parking