+48 22 450 26 26
SZUKAJ
Filtry
Apartamenty Sun&Snow Kazimierz Luxory Kraków

Kazimierz Luxory
Kraków, Trynitarska 6


  • Filtry
Plac zabaw - Niedostępny Restauracja - Niedostępna Winda - Dostępna SPA - Niedostępne Basen - Niedostępny Siłownia - Niedostępna
Kazimierz Luxory
Kraków
Plac zabaw - Niedostępny Restauracja - Niedostępna Winda - Dostępna SPA - Niedostępne Basen - Niedostępny Siłownia - Niedostępna

Kazimierz Luxory oferuje komfortowe i luksusowe apartamenty przy ul. Trynitarskiej 6 oraz ul. Wawrzyńca 19. Dzielnica ta jest niezwykle bogata kulturowo, posiada szereg lokali usługowych, restauracji, muzeów, pubów czy klimatycznych kawiarenek. W promieniu kilkunastu kroków znajduje się Park Bednarskiego, bulwary Wiślane oraz Plac Wolnica. To wręcz wymarzone miejsce dla osób ceniących sobie wysoki standard, prestiż oraz bliskość atrakcji miasta. Lokalizacja zapewnia również świetną komunikację z pozostałymi dzielnicami Krakowa. W podziemiach budynku znajdują się zabytkowe mury obronne.

Wszystkie apartamenty zostały urządzone zgodnie z najnowszymi standardami, każdy z nich posiada w pełni wyposażony aneks kuchenny. Apartamenty są wyposażone w czystą pościel i ręczniki. Istnieje możliwość bezpłatnego wypożyczenia wanienki. Łóżeczko turystyczne udostępniamy dla Państwa za dodatkową opłatą (50 zł za cały pobyt). Nie zapewniamy miejsc parkingowych. Obiekt nie akceptuje zwierząt. 

Obiekt akceptuje Kartę Dużej Rodziny.
Posiadaczom Karty przysługuje rabat w wysokości 5%. Rabat ten sumuje
się z innymi promocjami znajdującymi się aktualnie na stronie www.sunandsnow.pl ale nie sumuje się z innymi kodami rabatowymi.
Zniżka jest udzielana na podstawie numeru karty podanego konsultantowi przez Gościa w trakcie rozmowy
telefonicznej.

Odbiór kluczy do godziny 17:00 odbywa się w naszym biurze lokalnym, po 17:00 natomiast – w recepcji budynku Novum (ul. Rakowicka 20). Klucze można odebrać w recepcji pod warunkiem uiszczenia opłaty za pobyt przed przyjazdem.Orientacyjne odległości: 

  • Rynek Główny – 2 km
  • Dworzec Główny – 3,5 km
  • Kazimierz – 190 m do Placu Wolnica na Kazimierzu
  • Tauron Arena – 4,5 km
  • Bulwary Wiślane – 0,5 km
  • Sklep spożywczy – 250 m 

DOSTĘPNYCH APARTAMENTÓW: 2