+48 22 450 26 26
SZUKAJ
Filtry
Apartamenty Sun&Snow Żeromskiego Hel Hel

Żeromskiego Hel
Hel, Żeromskiego 20


  • Filtry
Plac zabaw - Niedostępny Restauracja - Niedostępna Winda - Niedostępna SPA - Niedostępne Basen - Niedostępny Siłownia - Niedostępna
Żeromskiego Hel
Hel
Plac zabaw - Niedostępny Restauracja - Niedostępna Winda - Niedostępna SPA - Niedostępne Basen - Niedostępny Siłownia - Niedostępna

Oferujemy Państwu nowoczesne, komfortowe apartamenty, które posiadają w pełni wyposażone aneksy kuchenne. Obiekt jest położony w niewielkiej odległości od głównego deptaka (ul. Wiejskiej). Spokojna okolica oraz sąsiedztwo lokali gastronomicznych i sklepów sprawiają, że obiekt jest doceniany przez naszych Gości. W pobliżu znajduje się las. Lokalizacja jest polecana szczególnie tym Gościom, którzy chcieliby odpocząć od zgiełku miasta.  Do najbliższej plaży (nad zatoką) można dotrzeć w ciągu kilkuminutowego spaceru.

Zapewniamy bezpłatne miejsca parkingowe w hali garażowej.

Do wybranych apartamentów można przyjechać z psem. Dodatkowy koszt pobytu z pupilem to 100zł (opłata jednorazowa). Przyjazd z pieskiem należy wcześniej potwierdzić z pracownikami biura lokalnego.

Istnieje możliwość bezpłatnego wypożyczenia krzesełka do karmienia oraz wanienki. Łóżeczko turystyczne udostępniamy dla Państwa za dodatkową opłatą (50 zł za cały pobyt).


Orientacyjne odległości:

  • Najbliższa plaża (nad zatoką) – 300 m
  • Deptak (ul. Wiejska) – 200 m
  • Sklep spożywczy – 100 m
  • Restauracja – 200 m
  • Przystanek PKP – 700 m
DOSTĘPNYCH APARTAMENTÓW: 3