+48 22 450 26 26
SZUKAJ
Filtry
Apartamenty Sun&Snow Sadyba Orłowska Gdynia

Sadyba Orłowska
Gdynia, Wrocławska 81 B


  • Filtry
Plac zabaw - Dostępny Restauracja - Niedostępna Winda - Dostępna SPA - Niedostępne Basen - Niedostępny Siłownia - Niedostępna
Sadyba Orłowska
Gdynia
Plac zabaw - Dostępny Restauracja - Niedostępna Winda - Dostępna SPA - Niedostępne Basen - Niedostępny Siłownia - Niedostępna

Sadyba Orłowska to osiedle zamknięte, strzeżone i monitorowane. Zapewni Państwu bezpieczeństwo oraz ciszę i spokój. 

Bezpośrednio sąsiaduje z zadbanym, ogólnodostępnym parkiem z historyczną zabudową pałacową (restauracja, SPA). Miejsce idealne do spacerów i relaksu. 

Apartamenty mają wysoki standard, w budynku jest winda i miejsce postojowe w hali garażowej. Na terenie obiektu znajduje się plac zabaw. Naprzeciwko jest rynek, gdzie można kupić świeże owoce, warzywa z lokalnych gospodarstw. 

Przystanek autobusowy znajduje się dosłownie przy samym osiedlu. 

Apartamenty są wyposażone w czystą pościel i ręczniki. 

Istnieje możliwość bezpłatnego wypożyczenia krzesełka do karmienia oraz wanienki. Łóżeczko turystyczne udostępniamy dla Państwa za dodatkową opłatą (50 zł za cały pobyt). 

Jeśli planujecie Państwo przyjazd po godzinach biura, prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny. 

W obiekcie istnieje możliwość zamówienia śniadań (wersja klasyczna lub wegetariańska). Śniadania są zamawiane do godziny 19:00 dnia poprzedniego. Cena śniadania to 28 zł/os.


Odległość:

SKM - około 900 m.

Plaża w Orłowie: ok 2 km.

Centrum miasta: ok 2,5 km

Obiekt akceptuje Kartę Dużej Rodziny.


Posiadaczom Karty przysługuje rabat w wysokości 5%. Rabat ten sumuje się z innymi promocjami znajdującymi się aktualnie na stronie www.sunandsnow.pl ale nie sumuje się z innymi kodami rabatowymi. 

Zniżka jest udzielana na podstawie numeru karty podanego konsultantowi przez Gościa w trakcie rozmowy telefonicznej.DOSTĘPNYCH APARTAMENTÓW: 0