+48 22 450 26 26
SZUKAJ
Filtry
Apartamenty Sun&Snow Partyzantów Gdynia

Partyzantów
Gdynia, Partyzantów 28


  • Filtry
Plac zabaw - Niedostępny Restauracja - Niedostępna Winda - Dostępna SPA - Niedostępne Basen - Niedostępny Siłownia - Niedostępna
Partyzantów
Gdynia
Plac zabaw - Niedostępny Restauracja - Niedostępna Winda - Dostępna SPA - Niedostępne Basen - Niedostępny Siłownia - Niedostępna

Proponujemy Państwu apartamenty Partyzantów w Gdyni, usytuowane 600 m od ulicy Świętojańskiej. Muzeum Marynarki Wojennej oddalone jest o 1 km, a gdyńska Marina – o 1,2 km. Wzgórze Świętego Maksymiliana to świetny wybór dla osób, które chcą być blisko promenady, restauracji oraz plaży. Apartamenty Partyzantów są wyposażone w czystą pościel i ręczniki. Istnieje możliwość bezpłatnego wypożyczenia krzesełka do karmienia oraz wanienki. Łóżeczko turystyczne udostępniamy dla Państwa za dodatkową opłatą (50 zł za cały pobyt). Jeśli planujecie Państwo przyjazd po godzinach biura, prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny. 

W obiekcie istnieje możliwość zamówienia śniadań (wersja klasyczna lub wegetariańska). Śniadania są zamawiane do godziny 19:00 dnia poprzedniego. Cena śniadania to 28 zł/os.

Obiekt akceptuje Kartę Dużej Rodziny.
Posiadaczom Karty przysługuje rabat w wysokości 5%. Rabat ten sumuje
się z innymi promocjami znajdującymi się aktualnie na stronie www.sunandsnow.pl ale nie sumuje się z innymi kodami rabatowymi.
Zniżka jest udzielana na podstawie numeru karty podanego konsultantowi przez Gościa w trakcie rozmowy
telefonicznej.

Orientacyjne odległości: 

Ulica Świętojańska: 600 m

Teatr Muzyczny: 1 km

Przystań Jachtowa Marina Gdynia: 1,2 km

Dworzec Gdynia Główna: 1,6 km

Planetarium: 1,6 km

Akwarium Gdyńskie: 1,6 km

Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana SKM: 450 m

Plaża Miejska Gdynia: 1,8 km

Skwer Kościuszki: 1,9 km
DOSTĘPNYCH APARTAMENTÓW: 2