+48 22 450 26 26
SZUKAJ
Filtry
Apartamenty Sun&Snow Waterlane Island Gdańsk Stare Miasto

Waterlane Island
Gdańsk Stare Miasto, Chmielna 63


  • Filtry
Plac zabaw - Dostępny Winda - Dostępna Basen - Niedostępny Siłownia - Dostępna Jacuzzi - Dostępne Sauna - Dostępna
Waterlane Island
Gdańsk Stare Miasto
Plac zabaw - Dostępny Winda - Dostępna Basen - Niedostępny Siłownia - Dostępna Jacuzzi - Dostępne Sauna - Dostępna

UWAGA! W dniach 23-29.11 nie będzie dostępu do strefy SPA z powodu dorocznego przeglądu stanu technicznego.

Proponujemy Państwu nowoczesny obiekt położony na Wyspie Spichrzów nad samym brzegiem rzeki Motławy. Głównym atutem osiedla jest nowoczesna architektura. W niedalekiej odległości od budynku znajduje się znany Dwór Artusa. Łatwo stąd dotrzeć do Długiego Targu oraz Fontanny Neptuna. W pobliżu funkcjonuje wypożyczalnia kajaków ,,Żabi Kruk”. Na terenie obiektu do dyspozycji gości jest basen, sauna, jacuzzi oraz siłownia (czynne w godz. 07:00-14:00, 16:00-23:00).

W budynku na przeciwko znajduje się plac zabaw, z którego mogą korzystać nasi najmłodsi goście.

Do wybranych apartamentów można przyjechać z psem. Dodatkowy koszt pobytu z pupilem to 100 zł (opłata jednorazowa). Gości, którzy planują pobyt z pieskiem, prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny z pracownikami biura lokalnego (numer telefonu znajdą Państwo na naszej stronie w zakładce KONTAKT).  

Apartamenty są wyposażone w czystą pościel i ręczniki. Łóżeczko turystyczne udostępniamy dla Państwa za dodatkową opłatą (50 zł za cały pobyt).


Obiekt akceptuje Kartę Dużej Rodziny. Posiadaczom Karty przysługuje rabat w wysokości 5%. Rabat ten sumuje się z innymi promocjami znajdującymi się aktualnie na stronie www.sunandsnow.pl ale nie sumuje się z innymi kodami rabatowymi. Zniżka jest udzielana na podstawie numeru karty podanego konsultantowi przez Gościa w trakcie rozmowy
telefonicznej.

Istnieje możliwość zamówienia w biurze lokalnym transferu lotniskowego, za dodatkową opłata. W przypadku osób, które skorzystają z tej możliwości – opłata za późne zameldowanie (po godz. 18:00) zostanie zniesiona.

Orientacyjne odległości:

• Ulica Długa, Fontanna Neptuna – 1 km 
• Wypożyczalnia kajaków ,,Żabi Kruk” – 300 m 
• Targ Rybny – 1,2 km
• Dwór Artusa – 1 km 
• Najbliższy sklep spożywczy – 100 m 

DOSTĘPNYCH APARTAMENTÓW: 1