+48 22 450 26 26
SZUKAJ
Filtry
Apartamenty Sun&Snow Bastion Gdańsk Stare Miasto

Bastion
Gdańsk Stare Miasto, Wałowa 25 D


  • Filtry
Plac zabaw - Niedostępny Restauracja - Niedostępna Winda - Niedostępna SPA - Niedostępne Basen - Niedostępny Siłownia - Niedostępna
Bastion
Gdańsk Stare Miasto
Plac zabaw - Niedostępny Restauracja - Niedostępna Winda - Niedostępna SPA - Niedostępne Basen - Niedostępny Siłownia - Niedostępna

Proponujemy Państwu obiekt położony w centrum Gdańska w sąsiedztwie Muzeum Solidarności. Kilkuminutowy spacer dzieli obiekt od topowych atrakcji miasta, między innymi: Targ Rybny, Wielki Młyn, Bramę Świętojańską czy Kościół św. Katarzyny. Apartamenty są wyposażone w czystą pościel i ręczniki. Istnieje możliwość bezpłatnego wypożyczenia krzesełka do karmienia oraz wanienki. Łóżeczko turystyczne udostępniamy dla Państwa za dodatkową opłatą (50 zł za cały pobyt).

Za odbiór kluczy w godzinach 18:00 – 23:00 jest pobierana dodatkowa opłata w wysokości 30 zł po 23:00 wynosi ona 100 zł. Jeśli planujecie Państwo przyjazd po godzinach biura, prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny.

Obiekt akceptuje Kartę Dużej Rodziny. Posiadaczom Karty przysługuje rabat w wysokości 5%. Rabat sumuje się z innymi promocjami i dotyczy całej oferty. Zniżka jest udzielana na podstawie numeru karty podanego konsultantowi przez Gościa w trakcie rozmowy telefonicznej.

Istnieje możliwość zamówienia w biurze lokalnym transferu lotniskowego, za dodatkową opłata. W przypadku osób, które skorzystają z tej możliwości – opłata za późne zameldowanie (po godz. 18:00) zostanie zniesiona.

Orientacyjne odległości: 

•Długi Targ – 1,5 km
•Żuraw nad Motławą – 1,2 km
•Brama Świętojańska – 1,1 km
•Fontanna Neptuna – 1,4 m

UWAGA. Na terenie obiektu trwają prace budowlane, które mogą powodować hałas. Za utrudnienia przepraszamy. 


DOSTĘPNYCH APARTAMENTÓW: 2