+48 22 450 26 26
SZUKAJ
Filtry
Apartamenty Sun&Snow Angielska Grobla Gdańsk Stare Miasto

Angielska Grobla
Gdańsk Stare Miasto, Świętej Barbary 12


  • Filtry
Plac zabaw - Dostępny Restauracja - Niedostępna Winda - Niedostępna SPA - Niedostępne Basen - Niedostępny Siłownia - Niedostępna
Angielska Grobla
Gdańsk Stare Miasto
Plac zabaw - Dostępny Restauracja - Niedostępna Winda - Niedostępna SPA - Niedostępne Basen - Niedostępny Siłownia - Niedostępna

Oferujemy Państwu nowoczesne, komfortowe apartamenty blisko serca Starego Miasta. Zostały one zaprojektowane w zgodzie z najnowszymi standardami.  Jest to idealne miejsce dla osób, które cenią sobie innowacyjność. Dogodne położenie oraz bogate wyposażenie wszystkich apartamentów sprawiają, że lokalizacja cieszy się dużym uznaniem wśród naszych Gości. Na terenie obiektu znajduje się plac zabaw, szczególnie polecamy rodzinom z dziećmi.

Za odbiór kluczy w godzinach 18:00 – 23:00 jest pobierana dodatkowa opłata w wysokości 30 zł, po 23:00 wynosi ona 100 zł. 

Jeśli planujecie Państwo przyjazd po godzinach biura, prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny.

Istnieje możliwość zamówienia w biurze lokalnym transferu lotniskowego, za dodatkową opłatą. W przypadku osób, które skorzystają z tej możliwości – opłata za późne zameldowanie (po godz. 18:00) zostanie zniesiona.

W obiekcie istnieje możliwość zamówienia śniadań (wersja klasyczna lub wegetariańska). Śniadania są zamawiane do godziny 19:00 dnia poprzedniego. Cena śniadania to 25 zł/os.

Obiekt akceptuje Kartę Dużej Rodziny.


Posiadaczom Karty przysługuje rabat w wysokości 5%. Rabat ten sumuje


się z innymi promocjami znajdującymi się aktualnie na stronie www.sunandsnow.pl ale nie sumuje się z innymi kodami rabatowymi.


Zniżka jest udzielana na podstawie numeru karty podanego konsultantowi przez Gościa w trakcie rozmowy


telefonicznej.


Maksymalna wysokość bramy garażowej to 2 m.

Orientacyjne odległości:

- Stare Miasto - 800 m

- Bazylika Mariacka – 900 m

- Długi Targ – 700 m

- Dworzec PKS – 2,3 km

- Najbliższy sklep spożywczy – 200 mDOSTĘPNYCH APARTAMENTÓW: 3