+48 22 450 26 26
SZUKAJ
Filtry
Apartamenty Sun&Snow Mila Baltica Gdańsk Przy Plaży

Mila Baltica
Gdańsk Przy Plaży, Chrobrego 96 C-E


  • Filtry
Plac zabaw - Niedostępny Restauracja - Niedostępna Winda - Niedostępna SPA - Niedostępne Basen - Niedostępny Siłownia - Niedostępna
Mila Baltica
Gdańsk Przy Plaży
Plac zabaw - Niedostępny Restauracja - Niedostępna Winda - Niedostępna SPA - Niedostępne Basen - Niedostępny Siłownia - Niedostępna


Oferujemy Państwu nowoczesne, komfortowe apartamenty położone w cichym, spokojnym miejscu, w sąsiedztwie dwóch parków. Osiedle jest zamykane i monitorowane, dzięki czemu nasi Goście mogą czuć się w pełni bezpiecznie. Lokalizacja jest polecana tym osobom, które chciałby odpocząć od zgiełku miasta. W ciągu 15 minut mogą Państwo dotrzeć stąd do plaży. 
Osiedle zostało ciekawie zaprojektowane. Obiekt jest wyposażony w windę. Naszym Gościom zapewniamy miejsca parkingowe w hali garażowej. Wszystkie apartamenty zostały zaprojektowane z dbałością o szczegóły. Posiadają w pełni wyposażone aneksy kuchenne. Do wybranych apartamentów można przyjechać z psem. Dodatkowy koszt pobytu z pupilem to 100 zł (opłata jednorazowa).

Gości, którzy planują pobyt z pieskiem, prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny z pracownikami biura lokalnego (numer telefonu znajdą Państwo na naszej stronie w zakładce KONTAKT).

Istnieje możliwość bezpłatnego wypożyczenia krzesełka do karmienia oraz wanienki. Łóżeczko turystyczne udostępniamy dla Państwa za dodatkową opłatą (50 zł za cały pobyt). Jeśli planujecie Państwo przyjazd po godzinach biura, prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny.

TRANSFER: Istnieje możliwość zamówienia w biurze lokalnym transferu lotniskowego, za dodatkową opłata. W przypadku osób, które skorzystają z tej  możliwości – opłata za późne zameldowanie (po godz. 18:00) zostanie zniesiona.

Obiekt akceptuje Kartę Dużej Rodziny. Posiadaczom Karty przysługuje rabat w wysokości 5%. Rabat ten sumuje się z innymi promocjami znajdującymi się aktualnie na stronie www.sunandsnow.pl ale nie sumuje się z innymi kodami rabatowymi. Zniżka jest udzielana na podstawie numeru karty podanego konsultantowi przez Gościa w trakcie rozmowy telefonicznej.

Orientacyjne odległości:

  • Molo Brzeźno – 2 km
  • Park Millenium Gdańska – 550 m
  • Park Reagana – 2 km
  • Plaża – 1 km
DOSTĘPNYCH APARTAMENTÓW: 4