+48 22 450 26 26
SZUKAJ
Filtry
Apartamenty Sun&Snow Sun & Snow Józefina Szklarska Poręba

Sun & Snow Józefina
Szklarska Poręba, Szosa czeska 4A


  • Filtry
Plac zabaw - Niedostępny Restauracja - Niedostępna Winda - Dostępna SPA - Niedostępne Basen - Niedostępny Siłownia - Niedostępna
Sun & Snow Józefina
Szklarska Poręba
Plac zabaw - Niedostępny Restauracja - Niedostępna Winda - Dostępna SPA - Niedostępne Basen - Niedostępny Siłownia - Niedostępna

Sun & Snow Józefina położona jest w uroczym zakątku Szklarskiej Poręby, niedaleko wodospadu Kamieńczyka. W pobliżu przebiega wiele szlaków turystycznych, które prowadzą na Polanę Jakuszycką oraz Szrenicę. Lokalizacja pozwala na spokojny i komfortowy wypoczynek.Zabytkowy i unikalny charakter budynku w połączeniu z gustownie urządzonymi apartamentami nadaje miejscu niepowtarzalny urok.

Przed budynkiem znajdują się bezpłatne miejsca parkingowe. Obiekt jest strzeżony i monitorowany, dzięki czemu nasi Goście mogą czuć się bezpiecznie. W budynku znajduje się winda. Nie zapewniamy dostępu do internetu.

Do wybranych apartamentów można przyjechać z psem. Dodatkowy koszt pobytu z pupilem to 100 zł (opłata jednorazowa). Gości, którzy planują pobyt z pieskiem, prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny z pracownikami biura lokalnego (numer telefonu znajdą Państwo na naszej stronie w zakładce KONTAKT).

Apartamenty są wyposażone w czystą pościel i ręczniki. Istnieje możliwość bezpłatnego wypożyczenia krzesełka do karmienia oraz wanienki. Łóżeczko turystyczne udostępniamy dla Państwa za dodatkową opłatą (50 zł za cały pobyt).

W sezonie zimowym prosimy o przystosowanie samochodów do warunków pogodowych panujących w górach, istnieje możliwość występowania utrudnionego dojazdu do obiektu.


Obiekt akceptuje Kartę Dużej Rodziny.
Posiadaczom Karty przysługuje rabat w wysokości 5%. Rabat ten sumuje
się z innymi promocjami znajdującymi się aktualnie na stronie www.sunandsnow.pl ale nie sumuje się z innymi kodami rabatowymi.
Zniżka jest udzielana na podstawie numeru karty podanego konsultantowi przez Gościa w trakcie rozmowy
telefonicznej.

Orientacyjne odległości:

•Centrum miasta – 2 km

•Najbliższy sklep spożywczy – 1 km

•Stacja paliw – 2 km

•Hotel Bornit – 700 m

•Trasy zjazdowe (Puchatek, Lolobrygida) – 1,5 km

DOSTĘPNYCH APARTAMENTÓW: 6