+48 22 450 26 26
SZUKAJ
Filtry
Apartamenty Sun&Snow Sun & Snow Józefina Szklarska Poręba

Sun & Snow Józefina
Szklarska Poręba, Szosa czeska 4A


  • Filtry
Plac zabaw - Niedostępny Restauracja - Niedostępna Winda - Dostępna SPA - Niedostępne Basen - Niedostępny Siłownia - Niedostępna
Sun & Snow Józefina
Szklarska Poręba
Plac zabaw - Niedostępny Restauracja - Niedostępna Winda - Dostępna SPA - Niedostępne Basen - Niedostępny Siłownia - Niedostępna

Sun & Snow Józefina położona jest w uroczym zakątku Szklarskiej Poręby, niedaleko wodospadu Kamieńczyka. W pobliżu przebiega wiele szlaków turystycznych, które prowadzą na Polanę Jakuszycką oraz Szrenicę. Lokalizacja pozwala na spokojny i komfortowy wypoczynek.Zabytkowy i unikalny charakter budynku w połączeniu z gustownie urządzonymi apartamentami nadaje miejscu niepowtarzalny urok. Przed budynkiem znajdują się bezpłatne miejsca parkingowe. Obiekt jest strzeżony i monitorowany, dzięki czemu nasi Goście mogą czuć się bezpiecznie. W budynku znajduje się winda. Nie zapewniamy dostępu do internetu. Do wybranych apartamentów można przyjechać z psem. Dodatkowy koszt pobytu z pupilem to 100 zł (opłata jednorazowa). Gości, którzy planują pobyt z pieskiem, prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny z pracownikami biura lokalnego (numer telefonu znajdą Państwo na naszej stronie w zakładce KONTAKT). Apartamenty są wyposażone w czystą pościel i ręczniki. Istnieje możliwość bezpłatnego wypożyczenia krzesełka do karmienia oraz wanienki. Łóżeczko turystyczne udostępniamy dla Państwa za dodatkową opłatą (50 zł za cały pobyt). W sezonie zimowym prosimy o przystosowanie samochodów do warunków pogodowych panujących w górach, istnieje możliwość występowania utrudnionego dojazdu do obiektu.


Obiekt akceptuje Kartę Dużej Rodziny. Posiadaczom Karty przysługuje rabat w wysokości 5%. Rabat ten sumuje się z innymi promocjami znajdującymi się aktualnie na stronie www.sunandsnow.pl ale nie sumuje się z innymi kodami rabatowymi. Zniżka jest udzielana na podstawie numeru karty podanego konsultantowi przez Gościa w trakcie rozmowy telefonicznej.

Orientacyjne odległości:

•Centrum miasta – 2 km

•Najbliższy sklep spożywczy – 1 km

•Stacja paliw – 2 km

•Hotel Bornit – 700 m

•Trasy zjazdowe (Puchatek, Lolobrygida) – 1,5 km


UWAGA! Od lipca br. do dnia 30.09.2020r. spółka Emitel prowadzi konserwacje nadajnika naziemnego Jelenia Góra/Śnieżne Kotły, który jest odpowiedzialny za prawidłowy sygnał telewizji naziemnej. W związku z powyższym mogą przerwy w odbiorze telewizji naziemnej ( lub też brak poszczególnych kanałów TV). Niestety nie mamy żadnego wpływu na usunięcie w/w problemów, jest to konserwacja odgórna. Nadajnik zbiorczy zlokalizowany na szczycie Śnieżne Kotły jest odpowiedzialny za dostarczanie sygnału na obszarze całej Kotliny Jeleniogórskiej oraz Ziemi Wałbrzyskiej. Do czasu zakończenia prac (według Komunikatu do 30.09.) przerwy w dostawie telewizji naziemnej mogą występować stale lub naprzemiennie. 

Komunikat Spółki Emitel: https://emi.emitel.pl/plan_tvp/

DOSTĘPNYCH APARTAMENTÓW: 1