+48 22 450 26 26
SZUKAJ
Filtry
Apartamenty Sun&Snow Marii Curie-Skłodowskiej Sopot

Marii Curie-Skłodowskiej
Sopot, Marii Curie-Skłodowskiej 10


  • Filtry
Plac zabaw - Niedostępny Restauracja - Niedostępna Winda - Niedostępna SPA - Niedostępne Basen - Niedostępny Siłownia - Niedostępna
Marii Curie-Skłodowskiej
Sopot
Plac zabaw - Niedostępny Restauracja - Niedostępna Winda - Niedostępna SPA - Niedostępne Basen - Niedostępny Siłownia - Niedostępna

Uwaga! W terminie 06-08.06.2019 r. przerwa w dostawie ciepłej wody! Za utrudnienia przepraszamy.

Apartamenty Marii Curie umiejscowione są w doskonałej lokalizacji w centrum dolnego Sopotu, 600m od plaży oraz niecałe 10 minut od słynnego Monciaka . Spokojna okolica obiektu pozwala dobrze wypocząć a pobliskie włoskie restauracje Amici czy Tesoro, gwarantują dostęp do wspaniałej kuchni od samego rana. Oferowane apartamenty to 2 eleganckie, nowoczesne mieszkania zajmujące całe poddasze jednej ze starszych kamienic w Sopocie, zaprojektowanej w 1903 roku przez najważniejszego architekta miasta Paul’a Puchmuellera. Apartamenty są połączone wspólnym dużym przedsionkiem, w którym można zostawić walizki lub wakacyjne wyposażenie jak leżaki, parawany czy sprzęty sportowe. ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ZAMÓWIENIA ŚNIADAŃ DO PAŃSTWA POBYTU. PROSIMY O KONTAKT W TEJ SPRAWIE Z BIUREM LOKALNYM W SOPOCIE NAJPÓŹNIEJ DWA DNI PRZED PLANOWANYM PRZYJAZDEM.Istnieje możliwość bezpłatnego wypożyczenia krzesełka do karmienia oraz wanienki. Łóżeczko turystyczne udostępniamy dla Państwa za dodatkową opłatą (50 zł za cały pobyt). Za odbiór kluczy w godzinach 18:00 – 22:00 jest pobierana dodatkowa opłata w wysokości 30 zł, po 22:00 wynosi ona 100 zł. Jeśli planujecie Państwo przyjazd po godzinach biura, prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny.

W obiekcie istnieje możliwość zamówienia śniadań (wersja klasyczna lub wegetariańska). Śniadania są zamawiane do godziny 19:00 dnia poprzedniego.Cena śniadania to 25 zł/os.

Obiekt akceptuje Kartę Dużej Rodziny.
Posiadaczom Karty przysługuje rabat w wysokości 5%. Rabat ten sumuje
się z innymi promocjami znajdującymi się aktualnie na stronie www.sunandsnow.pl ale nie sumuje się z innymi kodami rabatowymi.
Zniżka jest udzielana na podstawie numeru karty podanego konsultantowi przez Gościa w trakcie rozmowy
telefonicznej.

DOSTĘPNYCH APARTAMENTÓW: 2