+48 22 450 26 26
SZUKAJ
Filtry
Apartamenty Sun&Snow Cztery Oceany Gdańsk Przy Plaży

Cztery Oceany
Gdańsk Przy Plaży, Obrońców Wybrzeża 15


  • Filtry
Plac zabaw - Niedostępny Restauracja - Niedostępna Winda - Dostępna SPA - Niedostępne Basen - Niedostępny Siłownia - Niedostępna
Cztery Oceany
Gdańsk Przy Plaży
Plac zabaw - Niedostępny Restauracja - Niedostępna Winda - Dostępna SPA - Niedostępne Basen - Niedostępny Siłownia - Niedostępna


Obiekt położony jest w niedalekiej okolicy parku nadmorskiego im. Ronalda Reagana, zaledwie niecałe 10 minut spacerem .
Dogodna lokalizacja sprawia, że apartamenty te cieszą się dużym uznaniem wśród naszych Gości. Apartamenty znajdują się na 18 piętrze. Do dyspozycji Gości jest taras widokowy na dachu budynku oraz plac zabaw dla dzieci na dziedzińcu. Budynek jest pod całodobową opieką ochrony. 
W pobliżu znajdą Państwo godne polecenia punkty gastronomiczne oraz sklepy i supermarkety. 
Droga do plaży wiedzie również przez piękny Park Reagana. Zapewniamy bezpłatne miejsca postojowe w hali garażowej.

Do wybranych apartamentów można przyjechać z psem. Dodatkowy koszt pobytu z pupilem to 100 zł (opłata jednorazowa). Gości, którzy planują pobyt z pieskiem, prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny z pracownikami biura lokalnego (numer telefonu znajdą Państwo na naszej stronie w zakładce KONTAKT).

Apartamenty są wyposażone w czystą pościel i ręczniki. Istnieje możliwość bezpłatnego wypożyczenia krzesełka do karmienia oraz wanienki.  

Łóżeczko turystyczne udostępniamy dla Państwa za dodatkową opłatą (50 zł za cały pobyt). Jeśli planujecie Państwo przyjazd po godzinach biura, prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny.

TRANSFER: Istnieje możliwość zamówienia w biurze lokalnym transferu lotniskowego, za dodatkową opłata. W przypadku osób, które skorzystają z tej możliwości – opłata za późne zameldowanie (po godz. 18:00) zostanie zniesiona.

Obiekt akceptuje Kartę Dużej Rodziny. Posiadaczom Karty przysługuje rabat w wysokości 5%. Rabat ten sumuje się z innymi promocjami znajdującymi się aktualnie na stronie www.sunandsnow.pl ale nie sumuje się z innymi kodami rabatowymi. Zniżka jest udzielana na podstawie numeru karty podanego konsultantowi przez Gościa w trakcie rozmowy telefonicznej.

Orientacyjne odległości:

•Plaża – 1,5 km
•Park nadmorski – 750 m
•Sklepy spożywcze, restauracje - na miejscuDOSTĘPNYCH APARTAMENTÓW: 3