+48 22 450 26 26
SZUKAJ
Filtry
Apartamenty Sun&Snow Nautilus Przy Plaży Gdańsk Przy Plaży

Nautilus Przy Plaży
Gdańsk Przy Plaży, Bałtycka 5


  • Filtry
Plac zabaw - Niedostępny Restauracja - Niedostępna Winda - Niedostępna SPA - Niedostępne Basen - Niedostępny Siłownia - Niedostępna
Nautilus Przy Plaży
Gdańsk Przy Plaży
Plac zabaw - Niedostępny Restauracja - Niedostępna Winda - Niedostępna SPA - Niedostępne Basen - Niedostępny Siłownia - Niedostępna

Proponujemy Państwu obiekt, który znajduje się tuż przy plaży. Położony jest na świetnie zagospodarowanym terenie. Zapewniamy Państwu bezpieczną okolicę i warunki, które umożliwiają komfortowy odpoczynek z dala od zgiełku miasta. Obiekt jest ogrodzony. W pobliżu przebiega ścieżka pieszo-rowerowa, która łączny dwa miasta (Gdańsk oraz Sopot). 


W niedalekiej odległości znajduje się piękny park nadmorski. Na terenie obiektu znajduje się znana i lubiana restauracja, której specjalnością są świeżo przyrządzane ryby. Lokalizacja umożliwia spędzenie miłych chwil nad samym brzegiem Bałtyku. Łatwo stąd dotrzeć do atrakcji turystycznych miasta oraz godnych polecenia punktów gastronomicznych. 

Bezpłatne miejsca parkingowe są dostępne dla naszych Gości przed budynkiem, na ogrodzonej posesji. Obiekt nie akceptuje zwierząt. Apartamenty są wyposażone w czystą pościel i ręczniki. Dodatkowo w każdym apartamencie woda z kranu jest filtrowana, co oznacza, że można ją pić bez przygotowania. Istnieje możliwość bezpłatnego wypożyczenia krzesełka do karmienia oraz wanienki. Łóżeczko turystyczne udostępniamy dla Państwa za dodatkową opłatą (50 zł za cały pobyt). Jeśli planujecie Państwo przyjazd po godzinach biura, prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny.

TRANSFER: Istnieje możliwość zamówienia w biurze lokalnym transferu lotniskowego, za dodatkową opłata. W przypadku osób, które skorzystają z tej  możliwości – opłata za późne zameldowanie (po godz.18:00) zostanie zniesiona.

ŚNIADANIA: W obiekcie istnieje możliwość zamówienia śniadań (wersja klasyczna lub wegetariańska). Śniadania są zamawiane do godziny 19:00 dnia poprzedniego w biurze lokalnym. Cena śniadania to 25 zł/os.


Obiekt akceptuje Kartę Dużej Rodziny.  Posiadaczom Karty przysługuje rabat w wysokości 5%. Rabat ten sumuje się z innymi promocjami znajdującymi się aktualnie na stronie www.sunandsnow.pl ale nie sumuje się z innymi kodami rabatowymi. Zniżka jest udzielana na podstawie numeru karty podanego konsultantowi przez Gościa w trakcie rozmowy telefonicznej.

Orientacyjne odległości:

 • Plaża – 20 m 

• Park nadmorski – 1 km 

• Sklep spożywczy –50 m

DOSTĘPNYCH APARTAMENTÓW: 0