+48 22 450 26 26

Centrum

Szklarska Poręba, 1-go Maja 36

Filtry - apartamenty

Centrum

Szklarska Poręba, ul. 1-go Maja 36

zobacz mapę

Obiekt położony jest w samym sercu górskiego kurortu. Lokalizacja ta stanowi idealną bazę wypadową do pieszych wędrówek. Jest to wymarzone miejsce zarówno dla par, jak i rodzin z dziećmi. 

W pobliżu znajduje się wiele atrakcji turystycznych (między innymi znany Park Odkrywców oraz Ski Arena Szrenica), punktów gastronomicznych oraz sklepów. Wokół budynku jest dużo zieleni, okolica jest spokojna.

Przed obiektem dostępne są  miejsca parkingowe (w miarę dostępności).

Do wybranych apartamentów można przyjechać z psem. Dodatkowy koszt pobytu z pupilem to 100 zł (opłata jednorazowa). Gości, którzy planują pobyt z pieskiem, prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny z pracownikami biura lokalnego (numer telefonu znajdą Państwo na naszej stronie w zakładce KONTAKT).

Apartamenty są wyposażone w czystą pościel i ręczniki. Istnieje możliwość bezpłatnego wypożyczenia krzesełka do karmienia oraz wanienki. Łóżeczko turystyczne udostępniamy dla Państwa za dodatkową opłatą (50 zł za cały pobyt). 

W sezonie zimowym prosimy o przystosowanie samochodów do warunków pogodowych panujących w górach, istnieje możliwość występowania utrudnionego dojazdu do obiektu

UWAGA! Obecnie w Szklarskiej Porębie występują, niezależne od nas, problemy z odbiorem telewizji naziemnej. Przepraszamy za niedogodności!

Rozwiń opis

Ukryj opis

Liczba apartamentów spełniających wszystkie kryteria: 0