+48 22 450 26 26
SZUKAJ
Filtry
Apartamenty Sun&Snow Na Polanie Sopot

Na Polanie
Sopot, ul. Świemirowska 12C


  • Filtry
Plac zabaw - Niedostępny Restauracja - Niedostępna Winda - Niedostępna SPA - Niedostępne Basen - Niedostępny Siłownia - Niedostępna
Na Polanie
Sopot
Plac zabaw - Niedostępny Restauracja - Niedostępna Winda - Niedostępna SPA - Niedostępne Basen - Niedostępny Siłownia - Niedostępna


Obiekt Na Polanie zlokalizowany jest w górnej części Sopotu.
Wokół budynku jest dużo zieleni, dlatego jest to wymarzone miejsce dla osób, które szukają ciszy i spokoju. Osiedle jest zamykane, dlatego nasi Goście mogą czuć w pełni bezpiecznie. W odległości około kilometra od obiektu znajduje się las.

Lokalizacja sprzyja możliwości komfortowego odpoczynku z dala od zgiełku miasta. W ciągu kilkunastu minut można dotrzeć stąd do plaży.

Obiekt jest wyposażony w windę.

Wszystkie apartamenty zostały urządzone w niekonwencjonalny sposób. Posiadają aneksy kuchenne.

Zapewniamy miejsca parkingowe w hali garażowej.

Do wybranych apartamentów można przyjechać z psem. Dodatkowy koszt pobytu z pupilem to 100 zł (opłata jednorazowa). Gości, którzy planują pobyt z pieskiem, prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny z pracownikami biura lokalnego (numer telefonu znajdą Państwo na naszej stronie w zakładce KONTAKT).

Apartamenty są wyposażone w czystą pościel i ręczniki.

Istnieje możliwość bezpłatnego wypożyczenia krzesełka do karmienia oraz wanienki. Łóżeczko turystyczne udostępniamy dla Państwa za dodatkową opłatą (50 zł za cały pobyt).

Za odbiór kluczy w godzinach 18:00 – 22:00 jest pobierana dodatkowa opłata w wysokości 30 zł, po 22:00 wynosi ona 100 zł. Jeśli planujecie Państwo przyjazd po godzinach biura, prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny.

W obiekcie istnieje możliwość zamówienia śniadań (wersja klasyczna lub wegetariańska). Śniadania są zamawiane do godziny 19:00 dnia poprzedniego. Cena śniadania to 25 zł/os.

Obiekt akceptuje Kartę Dużej Rodziny.
Posiadaczom Karty przysługuje rabat w wysokości 5%. Rabat ten sumuje
się z innymi promocjami znajdującymi się aktualnie na stronie www.sunandsnow.pl ale nie sumuje się z innymi kodami rabatowymi.
Zniżka jest udzielana na podstawie numeru karty podanego konsultantowi przez Gościa w trakcie rozmowy
telefonicznej.

Orientacyjne odległości:

- Hipodrom – 2,5 km

- Plaża – 2 km

- Ergo Arena – 2 km

- Molo w Sopocie – 3,5 km

DOSTĘPNYCH APARTAMENTÓW: 1