+48 22 450 26 26
SZUKAJ
Filtry
Apartamenty Sun&Snow Na Polanie Sopot

Na Polanie
Sopot, ul. Świemirowska 12C


  • Filtry
Plac zabaw - Niedostępny Restauracja - Niedostępna Winda - Niedostępna SPA - Niedostępne Basen - Niedostępny Siłownia - Niedostępna
Na Polanie
Sopot
Plac zabaw - Niedostępny Restauracja - Niedostępna Winda - Niedostępna SPA - Niedostępne Basen - Niedostępny Siłownia - Niedostępna


Obiekt Na Polanie zlokalizowany jest w górnej części Sopotu. Wokół budynku jest dużo zieleni, dlatego jest to wymarzone miejsce dla osób, które szukają ciszy i spokoju. Osiedle jest zamykane, dlatego nasi Goście mogą czuć w pełni bezpiecznie. W odległości około kilometra od obiektu znajduje się las. 
Lokalizacja sprzyja możliwości komfortowego odpoczynku z dala od zgiełku miasta. W ciągu kilkunastu minut można dotrzeć stąd do plaży. Obiekt jest wyposażony w windę. Wszystkie apartamenty zostały urządzone w niekonwencjonalny sposób. Posiadają aneksy kuchenne. Zapewniamy miejsca parkingowe w hali garażowej.

Do wybranych apartamentów można przyjechać z psem. Dodatkowy koszt pobytu z pupilem to 100 zł (opłata jednorazowa). Gości, którzy planują pobyt z pieskiem, prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny z pracownikami biura lokalnego (numer telefonu znajdą Państwo na naszej stronie w zakładce KONTAKT). Apartamenty są wyposażone w czystą pościel i ręczniki. Istnieje możliwość bezpłatnego wypożyczenia krzesełka do karmienia oraz wanienki. Łóżeczko turystyczne udostępniamy dla Państwa za dodatkową opłatą (50 zł za cały pobyt). Jeśli planujecie Państwo przyjazd po godzinach biura, prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny. 

Obiekt akceptuje Kartę Dużej Rodziny. Posiadaczom Karty przysługuje rabat w wysokości 5%. Rabat ten sumuje się z innymi promocjami znajdującymi się aktualnie na stronie www.sunandsnow.pl ale nie sumuje się z innymi kodami rabatowymi. Zniżka jest udzielana na podstawie numeru karty podanego konsultantowi przez Gościa w trakcie rozmowy telefonicznej.

Orientacyjne odległości:

- Hipodrom – 2,5 km

- Plaża – 2 km

- Ergo Arena – 2 km

- Molo w Sopocie – 3,5 km

DOSTĘPNYCH APARTAMENTÓW: 1