OFERTA DLA FIRM

Z NAMI MOŻESZ WIĘCEJ

WIEDZA I DOŚWIADCZENIE

Od 15 lat jesteśmy liderem w zarządzaniu wynajmem apartamentów na polskim rynku.
W tym czasie stworzyliśmy sprawdzony model biznesowy, który przyciąga grono zadowolonych klientów. Posiadamy ponad 2000 apartamentów najatrakcyjniejszych kurortach, a także największą sieć biur obsługi klienta.

MAMY WSZYSTKO CZEGO POTRZEBUJESZ

46 lokalizacji w całej Polsce od morza po góry

baza noclegowa dla ponad 200 osób w jednym obiekcie

apartamenty 1, 2, 3, 4-pokojowe o różnej powierzchni

w pełni wyposażone aneksy kuchenne

dedykowany opiekun na miejscu, który zadba o każdy szczegół

możliwości zorganizowania sali konferencyjnej, cateringu, imprezy integracyjnej

lokalny przewodnik

parking

Zorganizujemy dla Twoich pracowników pobyt idealny.
Wybierz kierunek, my zajmiemy się resztą!

KORZYŚCI DLA TWOJEJ FIRMY

Wypoczynek dla pracowników

Tu także możesz na nas liczyć! Wypoczynek w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych stanowi duże wsparcie dla pracowników i ich rodzin. Środki zgromadzone mogą być przeznaczone na wypoczynek, np. dofinansowanie do urlopu.

Vouchery i kody rabatowe

Doceń swojego pracownika i zmotywuj go do dalszego działania! Nasze vouchery sprawdzą się jako: bonusy, benefity czy świadczenia pozapłacowe w Twojej firmie. Mogą być doskonałym rozwiązaniem jako nagroda motywacyjna dla partnerów biznesowych, działów handlowych czy też prezent jubileuszowy.

Workation

Coraz więcej firm umożliwia swoim pracownikom home-office w lepszym wydaniu. Pracujesz z dowolnego miejsca w Polsce, a po godzinach zwiedzasz lokalne atrakcje. Workation przeciwdziała wypaleniu zawodowemu i stanowi doskonały pakiet motywacyjny.

Organizacja imprezy integracyjnej

Nie masz pomysłu na imprezę firmową? Nie przejmuj się. Zrobimy integrację, jakiej nie widział nikt! Takie eventy to nasza specjalność. Jeśli nie wierzysz, sprawdź:

Sun & Snow Resorts Białka Tatrzańska

VIDEO

Najem średnio i długoterminowy

Zostańmy partnerami! My oferujemy konkurencyjną cenę oraz szeroką bazę noclegową, Ty minimalizujesz koszty pobytu swoich pracowników. Krótki pobyt służbowy, najem średnio/długoterminowy – jesteśmy dla Ciebie. Niezależnie od tego jaki rodzaj kontraktu wybierzesz, u nas poczujesz się jak w drugim domu!

Stawiamy na motywację i wypoczynek.
Z nami Twoja firma może więcej!

ZAUFALI NAM

tempus-film-logo logo-kler drmax-group-logo

REFERENCJE

SIBELCO Poland Sp. z o.o.

03.01.2023

List referencyjny

Korzystamy z usług Sun & Snow regularnie i chętnie wracamy. Zawsze możemy liczyć na indywidualne podejście, atrakcyjne ceny i pomoc opiekuna na miejscu. Wysoki standard usług, elastyczność oraz zaangażowanie załogi sprawiają, że z Sun & Snow się chętnie podróżuje. Z pewnością będziemy kontynuować naszą współpracę.

Serdecznie polecam

Tomasz Zdziechowski

Prezes Zarządu

P&Q Apartments Group Sp. z o.o.

08.12.2022

List referencyjny

Firma P&O Apartments Group Sp. z o. o. na podstawie bardzo dobrych doświadczeń z dotychczasowej współpracy poleca firmę Sun & Snow jako solidnego dostawcę usług noclegowych. Współpracujemy regularnie od kilku lat. Wynajmujemy apartamenty w Trójmieście i w Krakowie za pośrednictwem Pani Katarzyny. Cenimy sobie profesjonalną obsługę, wszystko jest przygotowane na czas, apartamenty są funkcjonalne i pięknie wyposażone. Polecamy usługi tej firmy.

Serdecznie polecam

Olaf Dzierżykray-Rogalski

Prezes Zarządu

LPP S.A.

18.10.2023

List referencyjny

Jesteśmy zadowoleni z naszej współpracy z firmą Sun&Snow, która trwa już od kilku lat. Korzystamy z ich usług do wynajmowania apartamentów w Gdańsku, gdzie kontaktujemy się bezpośrednio z Panią Kasią. Doceniamy jej profesjonalizm, terminowość i dbałość o szczegóły. Apartamenty są komfortowe i gustownie urządzone. Z przyjemnością polecamy tę firmę innym.

Serdecznie polecam

Aneta Szuszakiewicz

Koordynator ds. organizacji podróży służbowych, Travel Office

Air Liquide Global E&C Solutions Poland S.A.

18.10.2023

List referencyjny

Gorąco polecamy i zapraszamy do skorzystania z oferty wynajmu apartamentów na średni termin za pośrednictwem Sun&Snow. Oferują komfortowe i przestronne mieszkania w różnych lokalizacjach, dopasowane do potrzeb zarówno naszych jak i naszych klientów. Niezależnie od tego, czy szukacie miejsca blisko Waszej firmy, czy w spokojnej okolicy, możecie liczyć na ogromny wybór. Sun&Snow to gwarancja jakości i satysfakcji - my korzystając z ich usług - czujemy się jak w drugim domu!

Serdecznie polecam

Aneta Olender

Head of General Services

ZAPRASZAMY DO KONTAKU

Jeśli chcą Państwo otrzymywać treści marketingowe, informacje handlowe zawierające informację o usługach SUN & SNOW Spółka z o.o. z siedzibą w Warszawie prosimy o wyrażenie poniższych zgód. Rejestracja w serwisie jest równoznaczna z akceptacją Regulaminu, Polityki Prywatności oraz zasad przetwarzania Twoich danych osobowych. Administratorem danych osobowych przetwarzanych w wyżej wskazanych celach marketingowych jest SUN & SNOW Spółka z o.o. z siedzibą w Warszawie.