+48 22 450 26 26
SZUKAJ
Filtry
Apartamenty Sun&Snow Prywatne apartamenty w budynku Hotelu Cesarskie Ogrody Świnoujście

Prywatne apartamenty w budynku Hotelu Cesarskie Ogrody
Świnoujście, Wyspiańskiego 34 E


  • Filtry
Plac zabaw - Dostępny Restauracja - Dostępna Winda - Dostępna SPA - Dostępne Basen - Dostępny Sauna - Dostępna
Prywatne apartamenty w budynku Hotelu Cesarskie Ogrody
Świnoujście
Plac zabaw - Dostępny Restauracja - Dostępna Winda - Dostępna SPA - Dostępne Basen - Dostępny Sauna - Dostępna

Prywatne apartamenty Sun & Snow w budynku Hotelu Cesarskie Ogrody położone są nieopodal Promenady, zaledwie 10 minut spacerem. W pobliżu znajduje się park linowy, sklepy, ścieżki rowerowe, jak i piesze szlaki. 

W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje obiekt hotelowy Cesarskie Ogrody, w którym Goście odpłatnie mogą korzystać ze strefy wellness i spa (rabat 10 %), wypożyczalni rowerów i restauracji (śniadanie 30 zł/os; kolacja z daniami gorącymi i zimnymi 60 zł/os), a także plac zabaw dla dzieci. 

Na dachu budynku znajduje się taras, który jest dostępny dla gości.

Jest to idealna lokalizacja dla osób, które pragną odpoczynku od hałasu i miejskiego zgiełku. Obiekt znajduje się przy lesie. 

Do wybranych apartamentów można przyjechać z psem. Dodatkowy koszt pobytu z pupilem to 100 zł (opłata jednorazowa). Gości, którzy planują pobyt z pieskiem, prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny z pracownikiem biura lokalnego (numer telefonu znajdą Państwo na naszej stronie w zakładce KONTAKT). 

Istnieje możliwość bezpłatnego wypożyczenia krzesełka do karmienia oraz wanienki. Łóżeczko turystyczne udostępniamy dla Państwa za dodatkową opłatą (50 zł za cały pobyt). 

Obiekt akceptuje Kartę Dużej Rodziny. Posiadaczom Karty przysługuje rabat w wysokości 5%. Rabat ten sumuje się z innymi promocjami znajdującymi się aktualnie na stronie www.sunandsnow.pl, ale nie sumuje się z innymi kodami rabatowymi. Zniżka jest udzielana na podstawie numeru karty podanego konsultantowi przez Gościa w trakcie rozmowy telefonicznej.

Orientacyjne odległości:

Promenada - 500 m

Fort Zachodni - 2,3 km

Fort Anioła - 2,3 km

Muzeum Rybołówstwa - 1,2 km

Latarnia - 3 km

W budynku trwają prace remontowe, które mogą generować hałas oraz niedogodności. Przepraszamy za utrudnienia. DOSTĘPNYCH APARTAMENTÓW: 10